wartime.org.ua

Мацеревич: Україна бере на себе основний тягар захисту Європи від "варварської навали"

Саме Україна бере на себе основне завдання із захисту Європи, переконаний глава Міноборони Польщі

Україна несе основний тягар боротьби і захисту Європи від "варварської навали". Про це заявив міністр оборони Республіки Польща Антоні Мацеревич за результатами візиту до України, передає УНІАН.

За словами Мацеревича, під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком та міністром оборони Степаном Полтораком у Києві обговорювались питання співпраці у військово-оборонній сфері.

"І ми вирішили створити спільний організаційний комітет, який наші політичні рішення буде переносити в практичну площину", – повідомив глава Міноборони Польщі.

Він додав: "Хотів би ще раз подякувати за цю знаменну подію, що відбулась сьогодні (парад військ на Майдані Незалежності – 5.UA) , і подякувати Україні за те, що вона бере на себе сьогодні основний тягар боротьби і захисту від цієї варварської навали, адже саме Україна бере на себе основне завдання із захисту Європи".

Як відомо, раніше Президент Петро Порошенко та міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич домовились про те, що підрозділи ЗСУ вперше візьмуть участь у військових навчаннях країн "Вишеградської четвірки".

Нагадаємо, напередодні екс-генсек НАТО Андрес Фог Расмуссен заявив, що битва за українську безпеку несе наслідки далеко за Східну Європу.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Обличчя Незалежності": як Хрещатиком усі роди військ ЗСУ та країн світу крокували – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Зірка російського кіно став добровольцем АТО
Наступний матеріал
В Умані під час концерту на дітей завалилась частина сцени
Loading...