5 канал

Вищий пілотаж: як українські Су-27 та Ан-26 справили фурор у Польщі

Українські пілоти кажуть - з легкістю виконують понад 20 фігур вищого пілотажу за якихось 12 хвилин у небі

У небі над Івано-Франківськом з’являються Су-27. Два винищувачі разом із військово-транспортним АН-26 сідають на дозаправку. Вони повертаються з польського Радома після міжнародного авіапоказу. Участь у ньому взяли представники більш як десяти країн, передає "5 канал". 

Пілоти кажуть: погода сприяла демонстрації усього запланованого.

"За ці 12 хвилин я виконую 23 фігури, починаючи від злету до посадки. Зі злету – петля Нестерова і низка фігур вищого пілотажу, і закінчуючи заходом на посадку", - розповідає пілот винищувача Су-27 Олександр Оксанченко.

Льотчики запевняють: українські винищувачі справили справжній фурор серед глядачів. Від охочих сфотографуватися не було відбою.

"Багато з глядачів розповідали, що вони приїхали на цей захід тільки для того, щоб подивитись на літаки СУ-27. Літак наш дозволяє виконувати пілотажі як на маленьких, так і на великих швидкостях, а на малій висоті ще з малими радіусами виконання фігур", - каже перший заступник командира повітряного командування "Центр" ЗСУ Олег Гесь.

Цього літа це не перший виступ українських асів на вітчизняних винищувачах за кордоном. У липні в Британії на "сушках" вибороли кубок за найкращий пілотаж. За виступ у Радомі отримали подяки від військового керівництва Польщі.

 

Ольга Рега, Сергій Попович, Івано-Франківськ, "5 канал"

International Airshow-2017 у Польщі: вищий пілотаж від еліти української авіації – велика фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Безпеки задля: як у Німеччині міст підірвали – відео
Наступний матеріал
Представник Президента у ВР анонсувала перезавантаження Кабміну