Різдвяна літургія у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ
Різдвяна літургія у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ 5 канал

У Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ провели різдвяну літургію: прийшли сотні вірян

Читайте по-русски
Священнослужителі кажуть – Різдво Христове це нагода для кожного знайти надію в безвихідній ситуації

Урочисте різдвяне богослужіння провели у Патріаршому соборі Воскресіння Христового У Києві. Кореспондентка "5 каналу" Ганна Рибалка була присутня на літургії.

Святкова літургія почалася там о 5-й ранку. До неї долучилися кілька сотень вірян. Деякі приїхали з інших областей. Очолив службу глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук. Приєднався і Апостольський Нунцій в Україні – посол Ватикану, Архієпископ Клаудіо Гуджеротті.

Священнослужителі кажуть – Різдво Христове це нагода для кожного знайти надію в безвихідній ситуації. І проводять аналогію з Ісусом – він народився в убогих умовах та ця подія дала людям віру на краще. У різдвяних промовах звучали також сподівання на мир в Україні.

"Для нас Різдво, яке є щорічним святом, вже може трошечки буденіє з одного боку. Це кожен раз є нагода відновити у собі надію на краще, надію на те, що Господь, який пройшов таку досить складну ситуацію: у вертепі, у печері народився в убогій ситуації. Він розуміє, що означає складна ситуація, і він може допомогти кожній людині в її особистій складній ситуації", – міркував священик УГКЦ отець Андрій Нагірняк.

Читайте також: "Все одно" – значить "мені байдуже": голова УГКЦ пояснив команді президента, що таке українська національна ідея 

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони
Наступний матеріал
В Одесі у гуртожитку ображений чоловік підірвав гранату (оновлено)
Loading...