Маслопиво
Маслопиво 5 канал

У Нью-Йорку відкриють найбільший у світі магазин Гаррі Поттера і бар із маслопивом

Читайте по-русски
Сам магазин матиме три поверхи і щонайменше 15 тематичних залів

Скуштувати маслопива невдовзі можна буде не лише у Гоґсміді чи Лондоні, а й на Мангеттені у Нью-Йорку. Мабуть, більшу частину цієї фрази зрозуміють лише поттеромани чи ті, хто уважно прочитав бодай декілька книг саги Джоан Роулінґ про юного чарівника та його друзів. Вони то знають, що Гоґсмід – це чаклунське село, яке відвідував Гаррі Поттер, а маслопиво – один з улюблених напоїв чарівників і чарівниць.

Маслопиво продають у більшості тематичних парків, присвячених книгам про Гаррі Поттера. Напій буває безалкогольним чи слабоалкогольним.

"Має смак іриски, масляний, вершковий, цукровий. Дуже смачний", – розповідає актриса, виконавиця ролі Луни Лавґуд у фільмах про Гаррі Поттера Еванна Лінч.

У Нью-Йорку його наливатимуть у барі найбільшого у світі фірмового магазину з товарами, пов'язаними з поттеріадою. Для широкого загалу бар відкриють разом із магазином – на початку червня. Поки що скуштувати напій уже вдалося актрисі Еванні Лінч, яка прийшла на презентацію бару. У фільмі вона зіграла роль Луни Лавґуд. Щоправда, за сценарієм, маслопива у фільмі її героїня не пила.

"Мусять існувати речі, які нас об'єднують. А всі фанати Гаррі Поттера знають, як об'єднує їхнє захоплення і як багато зв'язків і тривалої дружби воно подарувало мені. Ось тут по трубах на стінах бару тече маслопиво. І це розширило наш всесвіт. Я в захваті від ідеї, що можна гуляти Нью-Йорком, і просто зайти на кухоль маслопива з друзями", – каже актриса.

Кухоль маслопива коштуватиме 10 доларів, маслопивного морозива – 8. До напою подаватимуть закуски, також до теми поттеріани. Наприклад, печиво у формі сортувального капелюха. Сам магазин матиме три поверхи і щонайменше 15 тематичних залів. Для тих, хто не захоче стояти у можливих чергах, щоб зайти сюди, маслопиво продаватимуть з окремого віконечка.

Нонна Стефанова, "5 канал"

Попередній матеріал
Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій ВРУ – трансляція
Наступний матеріал
Прем'єр Великої Британії хоче, щоб G7 домовилася про паспорти вакцинації
Loading...

"Гаррі Поттер і філософський камінь" надрукували шрифтом Брайля в Україні

У Польщі священики публічно спалили книги про Гаррі Поттера та роман "Сутінки" – фото

Авторка "Гаррі Поттера" присоромила британського бізнемсмена, якого звинувачували у зв’язках з РФ