У Києві гастролює московський театр льодових мініатюр

  "Снігова королева" вже в Києві. Театр льодових мініатюр до столиці привіз московський фігурист і постановник Ігор Бобрин. Казка про Кая та Герду зібрала в Палаці Спорту аншлаг.

  За годину до вистави під Палацом Спорту столичний оркестр  розігріває глядачів - перш ніж запустити їх до царства Снігової королеви.

  Тим часом, за кулісами головна героїня готує свій холодний образ. В морозні кольори малює очі і вбирається у крижаний костюм. Вже другий рік українка Вікторія Кушнір виконує роль Снігової королеви в московській трупі.

  Вікторія Кушнір, виконавиця ролі Снігової королеви: "В жизни я более мягкий человек, а в "Снежной королеве" приходится делать более жесткие движения, злой быть".

  А публіка в залі вже зачекалася казкових героїв. Ще до вистави - уявляють їхні образи. Герду, наприклад, сподіваються побачити такою:

  Глядачі: "Юбочка, блузочка".

  Глядачі: "В пурпурном платье с накидкой белой".

  Глядачі: "Мне кажется - красное платье или коричневое, а у Кая - зеленый костюм".

  Недовго радіють Кай і Герда. Закоханих розлучає небажана крижана гостя. Відважна Герда вирушає шукати друга. А далі постановник відступає від книжкового сюжету, трохи його скоротивши. На шляху дівчинки постає лише банда і клоун, його зіграв керівник театру Ігор Бобрин. А в ролі розбійників - світові чемпіони Андрій Букін та Наталія Бестем`янова.

  Працівник театру: "Бестемьянова - это разбойница, вот она когда на чемпионатах мира танцевала парные танцы с Букиным, то всегда поражала своим темпераментом - очень яркая, очень эмоциональная, и она тут не зря играет разбойницу".

  Ігор Бобрин, керівник теару на льоду: "Они играют в детство. Иногда нам следует забыть про нашу взрослость".

  25 артистів московського театру за годину розказали зимову казку. Не обійшлося й без падінь. Стрибок зірвав заворожений сніговою королевою Кай, а потім на льоду не втрималась і Герда. Артисти кажуть - у Києві надто слизька крига.

  Артист: "Лід трошки переморожений".

  Ще тиждень московський театр гостюватиме в Україні. Окрім "Снігової королеви", відкатають "Лебедине озеро" та "Попелюшку".

  Юлія Фінгарет, Олексій Тищенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Палестині вручну виготовляють мило за старовинними рецептами
  Наступний матеріал
  ЮНЕСКО може заопікуватись дерев`яними церквами України [відео]
  Теги: