5.ua

При Уряді створено Раду міжнаціональної злагоди

  На засіданні Уряду було ухвалено постанову про створення Ради міжнаціональної злагоди при Кабінеті Міністрів України та введено посаду Урядового уповноваженого з питань етнонаціональної політики.

  Про таке повідомляє прес-служба Міністерства культури 4 червня.

  "У різні часи в той чи інший спосіб розігрувалась карта зіткнень нібито на проблемах на етнічному ґрунті. Насправді гостро в Україні вона ніколи не поставала. …Разом з тим, ми розуміємо  - у нинішніх обставинах, в яких опинилась Україна, з огляду на події, що відбуваються на сході та півдні - надзвичайно важливо на високому рівні показати, що держава дуже серйозно враховує ті гострі питання, які виникають у етнонаціональних груп. І саме Рада міжнаціональної злагоди з Урядовим уповноваженим з питань етнонаціональної політики покликані об’єднати націю та консолідувати український народ. Ми відкриті для того, щоб врахувати всі особливості та побажання національних меншин, корінних народів, етнічних груп, які проживають в Україні, аби уникнути провокацій, які створюються з цих питань", - сказав на брифінгу після засідання Міністр культури Євген Нищук.

  Зазначено, що на офіційному рівні Урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики координуватиме свою роботу з Міністерством культури та братиме участь з правом дорадчого голосу у засіданнях КМУ під час розгляду питань, що належать до його компетенції.

  "Це людина, яка не просто займатиметься питаннями, пов'язаними з діяльністю Ради міжнаціональної злагоди, а, разом з тим, на державному рівні координуватиме етнодержавну політику, культурологічні, мовні,  освітні та релігійні питання, і куруватиме їх у європейському та світовому співтоваристві", - зазначив Євген Нищук.

  Уповноважений з питань етнонаціональної політики буде призначатися Прем'єр-Міністром України.

  Попередній матеріал
  "Велика сімка" попередила Росію про можливість нових санкцій
  Наступний матеріал
  На Донеччині без води залишаються 5 міст
  Теги:
  Loading...