variety.com

"Оскар-2019": оголошено повний список номінантів на премію

Церемонія вручення кінопремії "Оскар" відбудеться 24 лютого 2019 року в Dolby Theatre у Лос-Анджелесі

Сьогодні, 22 січня, відбулося оголошення номінантів премії "Оскар-2019" від Американської академії кіномистецтва. Трансляцію вели на офіційному YouTube-каналі Американської кіноакадемії. Ведучими хвилюючого моменту стали пакистансько-американський актор Кумейл Нанджіані та американська акторка Трейсі Елліс Росс. 

Список номінантів на Оскар-2019

Номінація "Найкращий фільм року"

  • "Чорна пантера" (Black Panther), режисер Раян Куглер;
  • "Чорний куклукскланівець" (BlacKkKlansman), режисер Спайк Лі;
  • "Богемна рапсодія" (Bohemian Rhapsody), режисер Браян Сінгер;
  • "Фаворитка" (The Favourite), режисер Йоргос Лантімос;
  • "Рим" (Roma), режисер Альфонсо Куарон;
  • "Народження зірки" (A Star Is Born), режисер Бредлі Купер;
  • "Влада" (Vice), режисер Адам МакКей.

Номінація "Найкращий режисер"

  • Спайк Лі ("Чорний куклукскланівець"/BlacKkKlansman);
  • Павло Павліковський ("Холодна війна"/Cold War)
  • Йоргос Лантімос ("Фаворитка"/The Favourite);
  • Альфонсо Куарон ("Рим"/Roma);
  • Адам МакКей ("Влада"/Vice ).

Оскар-2019
Оскар-2019прінт-скрін з відео

Номінація "Найкраща чоловіча роль"

  • Крістіан Бейл ("Влада"/Vice);
  • Бредлі Купер ("Народження зірки"/A Star Is Born);
  • Віллем Дефо ("Ван Гог. На порозі вічності"/At Eternity's Gate);
  • Рамі Малек ("Богемна рапсодія"/Bohemian Rhapsody)
  • Вігго Мортенсен ("Зелена книга"/Green book).

Номінація "Найкраща чоловіча роль другого плану"

  • Магершала Алі ("Зелена книга"/Green Book);
  • Адам Драйвер ("Чорний куклукскланівець"/BlacKkKlansman);
  • Сем Елліотт ("Народження зірки"/A Star Is Born);
  • Річард Грант ("Чи зможете ви мене пробачити?"/Can You Ever Forgive Me?);
  • Сем Роквелл ("Влада"/Vice).

Номінація "Найкраща жіноча роль"

  • Ялиця Апарисіо ("Рим"/Roma);
  • Гленн Клоуз ("Дружина"/The Wife);
  • Олівія Колман ("Фаворитка"/The Favourite);
  • Леді Гага ("Народження зірки"/A Star Is Born);
  • Мелісса Маккарті ("Чи зможете ви мене пробачити?"/Can You Ever Forgive Me?).

Номінація "Найкраща жіноча роль другого плану"

  • Емі Адамс ("Влада"/Vice);
  • Марина Де Тавіра ("Рим"/Roma)
  • Реджина Кінг ("Якби Біл-стріт могла заговорити"/If Beale Street Could Talk);
  • Емма Стоун ("Фаворитка"/The Favourite);
  • Рейчел Вайс ("Фаворитка"/The Favourite).

Кумейл Нанджіані та Трейсі Елліс Росс
Кумейл Нанджіані та Трейсі Елліс Росспрінт-скрін з відео

Номінація "Найкращий оригінальний сценарій"

  • "Фаворитка" (The Favourite), автори сценарію Дебора Девіс, Тоні Макнамара;
  • "Щоденник пастора" (First Reformed), автор сценарію Пол Шредер;
  • "Зелена книга" (Green Book), автори сценарію Нік Валлелонга, Браян Гейєс Каррі, Пітер Фарреллі;
  • "Рим" (Roma), автор сценарію Альфонсо Куарон;
  • "Влада" (Vice), автор Адам МакКей.

Номінація "Найкращий сценарій-адаптація"

  • "Балада Бастера Скраггса" (The Ballad of Buster Scruggs), автори сценарію Джоел та Ітан Коени;
  • "Чорний куклукскланівець" (BlacKkKlansman), автори сценарію Спайк Лі, Чарлі Вахтел та Кевін Віллмотт;
  • "Чи зможете ви мене пробачити?" (Can You Ever Forgive Me?), автори сценарію Ніколь Холофсенер і Джефф Вітті;
  • "Якби Біл-стріт могла заговорити" (If Beale Street Could Talk), автор сценарію Баррі Дженкінс;
  • "Народження зірки" (A Star Is Born), автори сценарію Ерік Рот, Бредлі Купер та Вілл Феттерз.

Номінація "Найкращий анімаційний повнометражний фільм"

  • "Суперсімейка 2" (Incredibles 2), режисер Бред Берд;
  • "Острів собак" (Isle of Dogs), режисер Вес Андерсон;
  • "Мірай з майбутнього" (Mirai), режисер Мамору Хосода;
  • "Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі" (Ralph Breaks the Internet), режисери Філ Джонстон і Річ Мур;
  • "Людина-павук: Навколо всесвіту" (Spider-Man: Into the Spider-Verse), режисери Пітер Ремзі, Боб Персічетті та Родні Ротман.

Номінація "Найкращий анімаційний короткометражний фільм"

  • Animal Behaviour, режисери Елісон Сноуден та Девід Файн;
  • Bao, режисер Domee Shi;
  • Late Afternoon, режисер Louise Bagnall;
  • One Small Step, режисери Боббі Понтіллас та Ендрю Шесворт;
  • Weekends, режисер Trevor Jimenez.

Номінація "Найкращий фільм іноземною мовою"

  • "Капернаум" (Capernaum), країна Ліван;
  • "Холодна війна" (Cold War), Польща;
    "Робота без авторства" (Never Look Away), Німеччина;
  • "Рим" (Roma), Мексика;
  • "Крамничні злодюжки" (Shoplifters), Японія.

'Оскар-2019'
'Оскар-2019'прінт-скрін з відео

Номінація "Найкращий документальний повнометражний фільм"

  • Free Solo, режисери Джиммі Чін та Elizabeth Chai Vasarhelyi;
  • Hale County This Morning, This Evening, режисер Ремелл Росс;
  • Minding the Gap, режисер Bing Liu;
  • Of Fathers and Sons, режисер Talal Derki;
  • RBG, режисери Бетсі Вест і Джулі Коен.

Номінація "Найкращий документальний короткометражний фільм"

  • Black Sheep, режисер Джонатан Кінг;
  • End Game, режисери Rob Epstein і Jeffrey Friedman;
  • Lifeboat, режисер Josefine Kirkeskov;
  • A Night At The Garden, режисер Маршалл Каррі;
  • Period. End Of Sentence., режисер Rayka Zehtabchi.

Номінація "Найкращий ігровий короткометражний фільм"

  • Detainment, режисер Вінсент Ламбе;
  • Fauve, режисер Jeremy Comte;
  • Marguerite, режисер Маріанн Фарлі;
  • Mother, режисер Rodrigo Sorogoyen;
  • Skin, режисер Guy Nattiv.

Номінація "Найкраща робота художника-постановника"

  • "Чорна пантера" (Black Panther), художник-постановник Ханна Біхлер;
  • "Фаворитка" (The Favourite), художник-постановник Фіона Кромбі;
  • "Перша людина" (First Man), художники-постановники Нейтан Краулі, Кеті Лукас;
  • "Мері Поппінс повертається" (Mary Poppins Returns), художники-постановники Джон Майр і Ґордон Сім;
  • "Рим" (Roma), художник-постановник Еухеніо Кабальєро.

Оголошення номінантів на Оскар-2019
Оголошення номінантів на Оскар-2019прінт-скрін з відео

Номінація "Найкраща операторська робота"

  • "Холодна війна" (Cold War), оператор Лукаш Зал;
  • "Фаворитка" (The Favourite), оператор Роббі Раян;
  • "Робота без авторства" (Never Look Away), оператор Калеб Дешанель;
  • "Рим" (Roma), оператор Альфонсо Куарон;
  • "Народження зірки" (A Star Is Born), оператор Меттью Лібатік.

Номінація "Найкращий монтаж"

  • "Чорний куклукскланівець" (BlacKkKlansman), монтажер Беррі Александер Браун;
  • "Богемна рапсодія" (Bohemian Rhapsody), монтажер Джон Оттман;
  • "Фаворитка" (The Favourite), монтажер Йоргос Мавропсаридіс;
  • "Зелена книга" (Green book), монтажер Патрик Дж. Дон Віто;
  • "Влада" (Vice), монтажер Хенк Корвін.

Номінація "Найкращий звук"

  • "Чорна пантера" (Black Panther);
  • "Богемна рапсодія" (Bohemian Rhapsody);
  • "Перша людина" (First Man);
  • "Рим" (Roma);
  • "Народження зірки" (A Star Is Born).

Номінація "Найкращий звуковий монтаж"

  • "Чорна пантера" (Black Panther);
  • "Богемна рапсодія" (Bohemian Rhapsody);
  • "Перша людина" (First Man);
  • "Тихе місце" (A Quiet Place);
  • "Рим" (Roma).

Номінація "Найкраща музика до фільму"

  • "Чорна пантера" (Black Panther);
  • "Чорний куклукскланівець" (BlacKkKlansman);
  • "Якби Біл-стріт могла заговорити" (If Beale Street Could Talk);
  • "Острів собак" (Isle of Dogs);
  • "Мері Поппінс повертається" (Mary Poppins Returns).

Номінація "Найкраща пісня"

  • All The Stars ("Чорна пантера"/Black Panther);
  • I'll Fight (RBG);
  • The Place Where Lost Things Go ("Мері Поппінс повертається"/Mary Poppins Returns);
  • Shallow ("Народження зірки"/A Star Is Born);
  • When A Cowboy Trades His Spurs For Wings ("Балада Бастера Скраггса"/The Ballad of Buster Scruggs).

Номінація "Найкращі візуальні ефекти"

  • "Месники: Війна нескінченності" (Avengers: Infinity War);
  • "Крістофер Робін" (Christopher Robin);
  • "Перша людина" (First Man);
  • "Першому гравцю приготуватися" (Ready Player One);
  • "Соло. Зоряні Війни. Історія" (Solo: A Star Wars Story).

Номінація "Найкращий дизайн костюмів"

  • "Балада Бастера Скраггса" (The Ballad of Buster Scruggs), художники-костюмери Мері Зофріс і Ненсф Гей;
  • "Чорна пантера" (Black Panther), художник-костюмер Ruth E. Carter;
  • "Фаворитка" (The Favourite), художник-костюмер Сенді Павелл;
    "Мері Поппінс повертається" (Mary Poppins Returns), художник-костюмер Сенді Павелл;
  • "Марія – королева Шотландії" (Mary Queen of Scots), художник-костюмер Олександра Бірн.

Номінація "Найкращий грим і зачіски"

  • "На межі світів" (Border), гримери Goran Lundstrom і Pamela Goldammer;
  • "Марія – королева Шотландії" (Mary Queen of Scots), гримери Єнні Шеркоре, Marc Pilcher і Jessica Brooks.
  • "Влада" (Vice), гримери Greg Cannom, Kate Biscoe і Patricia Dehaney.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що в Нью-Йорку показали фільм-номінант премії "Оскар-2019".

Також дивіться фотогалерею за темою:

Венеціанський кінофестиваль 2018: як зіркові гості вражали на червоній доріжці

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"30 років виховували чемпіонів": чому в Луцьку закривають одну з найкращих спортшкіл України
Наступний матеріал
Виборча кампанія-2019: політконсультант пояснила, чому так багато кандидатів у президенти

Маленький портрет війни на сході: в Нью-Йорку показали фільм-номінант премії "Оскар-2019"

"Щоб люди дізналися, як ми живемо": фільм про хлопчика з Донбасу за участі головних героїв показали у США

Cтало відоме ім’я режисера та акторський склад приквела "Гри престолів"

Королівське золото і барокові штанці: ТОП-5 неперевершених образів від Емілі Блант – ФОТО

Кінопідсумки: у США обрали переможців "Золотого глобусу"

"Вулиця нагадає": у Києві встановили табличку на честь легендарного режисера Юрія Іллєнка