Оксана Муха
Оксана Муха Оксана Муха

Музика, що зцілює: як українська пісня повертається на схід України – Оксана Муха в "Час: Online"

Читайте по-русски
У прямому ефірі "Час: Online" у середу, 13 жовтня, о 15:40 на "5 каналі" – українська співачка, заслужена артистка України, переможниця проєкту "Голос країни" Оксана Муха

Українська співачка Оксана Муха 14-16 жовтня вперше завітає із сольною програмою "Найгарніші пісні України" у три міста на сході України: Маріуполь (Драмтеатр), Краматорськ (Палац культури ім. Л. Бикова), Сєверодонецьк (Драмтеатр). Цей тур українська виконавиця символічно присвячує Дню захисника України. І наголошує: схід потребує української пісні, як повітря!

  1. Творчий тур Оксани Мухи на схід до Дня захисників і захисниць України: що підготувала артистка для мешканців Маріуполя, Краматорська і Сєверодонецька? Чому обрала саме ці міста?
  2. "Найгарніші пісні України": як підбиралася концертна програма для сходу?
  3. Благодійні концерти Оксани Мухи у США: допомога Фонду, що ставить на ноги поранених українських воїнів. Скільки концертів уже відбулося і скільком українським воїнам вдалося допомогти?
  4. Наскільки затребуваною є українська пісня на сході та півдні України?
  5. Які часи нині переживає українська музика? Яка музика найпопулярніша серед різних поколінь українців?
  6. Як українські народні пісні отримують друге життя в сучасній обробці?
  7. Чи може музика навчити патріотизму?

На ці та багато інших цікавих запитань у середу, 13 жовтня, о 15:40 в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі" відповість українська співачка, переможниця проєкту "Голос країни" Оксана Муха.

Тисніть плеєр та "Створити нагадування", щоб не пропустити початок ефіру:

Довідка: Оксана Муха – українська співачка, заслужена артистка України, переможниця телепроекту "Голос країни", володарка Гран-прі Першого міжнародного пісенного конкурсу ім. Квітки Цісик.

У репертуарі О. Мухи – твори різного формату: від стародавніх українських народних пісень і до сучасної авторської та експериментальної музики. У творчому доробку співачки два альбоми: RE:SHETO (2010 р.) і "Колядки та щедрівки" (2014 р.). У 2012 р. ініціювала і видала перший диск пластових пісень "При ватрі" – до століття "Пласту".

Багато гастролює Україною та світом.

Мета Оксани Мухи – щоб українська пісня звучала та співалась у кожному українському домі. І щоб через українську пісню світ відкривав собі Україну та українську націю.

Попередній матеріал
Корупційний скандал в Австрії за участю ексканцлера: є перший арешт
Наступний матеріал
Кулеба заявив, що МЗС перебуває на постійному зв'язку із Саакашвілі
Loading...