Проект "Автентична Україна"
Проект "Автентична Україна" Автентична Україна

Мінкульт і Google-Україна запустили новий проект – подробиці

  Читайте по-русски
  Ресурс передбачає висвітлення напрямів та елементів, в яких проявляється нематеріальна культурна спадщина

  Під час засідання уряду глава Мінкульту Євген Нищук заявив, що Google-Україна спільно з Міністерством культури України запускають проект про українську культурну спадщину "Автентична Україна". Про таке повідомляє "Урядовий портал".

  "Вже понад два роки Міністерство культури України та Google-Україна системно працюють над створенням унікальних веб-ресурсів, що знайомлять користувачів по всьому світу з культурною спадщиною різних регіонів країни. Було оцифровано дерев'яні церкви, що знаходяться у списку світової спадщини ЮНЕСКО, музеї просто неба та оперні театри України. Сьогодні на засіданні Уряду представлено новий спільний проект – електронний ресурс "Автентична Україна: Нематеріальна культурна спадщина", – йдеться у тексті повідомлення.

  Слід зазначити, що ресурс передбачає висвітлення напрямів та елементів, в яких проявляється нематеріальна культурна спадщина: усні традиції та форми вираження; виконавське мистецтво; звичаї, обряди, святкування; знання та практики, що стосуються природи і всесвіту; традиційні ремесла.

  Ресурс містить короткий опис кожного напряму, в якому проявляється нематеріальна культурна спадщина, інформацію про елементи, що включені до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України, невеличкий тест на засвоєння матеріалу та список додаткової літератури.

  Крім того, міністр культури повідомив, що відомство проводить активну роботу з наповнення Національного переліку елементів культурної спадщини України.

  Так, у 2018 році до переліку включено 7 нових елементів. Цього року, в грудні, ЮНЕСКО буде розглядати питання щодо включення елементу "Традиція Косівської мальованої кераміки" до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства, а також підготовлено номінаційне досьє елемента "Орьнек – кримськотатарський елемент та знання про нього".

  Попередній матеріал
  Джамала вперше показала світлину, на якій видно обличчя її маленького сина
  Наступний матеріал
  Підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення – на що хочуть витратити гроші
  Loading...

  Що шукали українці у 2018 році – підсумковий топ від Google

  Через витік даних 52 млн користувачів Google швидше закриє свою соцмережу

  Оприлюднили рейтинг найпопулярніших відео на Youtube

  В Україні запрацювали два нових сервіси YouTube

  У роботі YouTube по всьому світу стався масовий збій

  Google посилить безпеку Chrome: як це може вплинути на сотні сайтів