Вантажні вагони
Вантажні вагони Depositphotos

Підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення – на що хочуть витратити гроші

  Індексувати тарифи на вантажні перевезення на індекс цін виробників промислової продукції – це поширена практика

  Залізничний монополіст "Укрзалізниця" наполягає на збільшенні тарифу на вантажоперевезення в 2019 році на 14,2%. Гендиректор компанії Євген Кравцов заявляє – гроші від індексації відправлять на інвестиції, повідомляє "Обозреватель".

  "Індексувати тарифи на вантажні перевезення на індекс цін виробників промислової продукції – це поширена практика. Ми хочемо, щоб всі розуміли тенденцію розриву між тарифами і зростанням цін на продукцію, одночасно виконуємо і будемо виконувати свої зобов'язання по інвестиціям за рахунок індексації", - зазначив Кравцов.

  При цьому фінансовий директор УЗ Андрій Рязанцев коментує ситуацію трохи в іншому ключі. Він заявив, що отримані завдяки індексації гроші підуть також на підвищення зарплат співробітникам: "Джерелом для цього підвищення і подальшого фінансування його виплати повинні стати індексація залізничного тарифу на вантажні перевезення в розмірі 14,2%, зближення класів вантажів та уніфікація тарифу на порожній пробіг вагона", – пише в Facebook Рязанцев. Правда, кому саме збільшать зарплати – так і незрозуміло.

  Попередній матеріал
  Мінкульт і Google-Україна запустили новий проект – подробиці
  Наступний матеріал
  Євросоюз готовий надати другий транш макрофінансової допомоги Україні
  Теги:
  Loading...