Режисер і актор Ахтем Сеітаблаєв
Режисер і актор Ахтем Сеітаблаєв 5 канал

Сеітаблаєв натякнув, коли вийде в прокат його спільний з Олегом Сенцовим фільм "Номери"

Читайте по-русски
Спочатку ця стрічка з’явить на фестивалях і це станеться вже цього року

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" режисер і актор Ахтем Сеітаблаєв.

"Нині іде процес постпродакшену монтуємо ми у Польщі. Кольорокорекцію і зведення звуку також будемо робити там. Скоріш за все, спочатку ця стрічка з'явить на фестивалях, а потім, можливо, наприкінці цього року вона з’явиться в прокаті в Україні", – розповів режисер.

Він також розповів, як йому працювалося з Олегом Сенцовим над фільмом: "Непросто. Саме від того, що взагалі два режисери, як працюють над однією стрічкою, це дуже важко. Я два рази відмовлявся, коли мені продюсер Анна Паленчук запропонувала цю роботу, і я відмовлявся з двох причин: по-перше тому що я був зайнятий знімальним періодом "Захара Беркута", по-друге, я розумів, що як і у випадку зі стрічкою "Кіборги", знову почнуться такі розмови, що, мовляв, я піднявся "на хайпі", зняв таку актуальну тему. І я розумів, що все, що я буду робити, все що пов'язане з Олегом Сенцовим, буде за собою вести такий бекграунд, що, мовляв, знову цей татарин взяв актуальну тему і знімає. І по-третє, ми з Олегом працюємо на різних жанрових територіях. Олег працює більше на території авторського кіно, я більше на території глядацького кіно. Але коли мені втретє запропонували, я прочитав матеріал, мені дуже сподобалося. Я за освітою театральний режисер і мені здалося, що я знаю, як це зняти, бо мені це нагадало п'єсу Семюеля Беккета "В очікуванні Годо". 

Сеітаблаєв продовжив: "І ми записали відеозвернення до Олега Сенцова, де я розповів, як я бачу цю стрічку і на чому буду робити акцент і поставив таку умову, що моє прізвище буде стояти в переліку прізвищ інших режисерів, і що Олег сам відібрав того режисера, який буде знімати. І десь через два тижня я отримав листа від Олега, де він написав: "Мій кримський брате, я хочу, щоб знімав ти". 

Крім того, чим фільм "Захар Беркут" Сеітаблаєва буде концептуально відрізнятися від однойменної повісті Івана Франка, дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
"Громадяни 35 національностей": що відомо про авіатрощу Boeing 737 в Ефіопії, яка забрала життя 157 людей
Наступний матеріал
Кмітливість по-українськи: що змусило кілька десятків людей у Рівному облаштувати житло над гаражами
Loading...