Олег Сенцов
Олег Сенцов відкриті джерела

Геращенко прийшли листи від бранців Кремля: що Сенцов розповів про росТБ і з чим Карпюк звернувся до українців

Сенцов зазначив, що зараз у Росії головна тема – вибори в Україні

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко отримала листи від трьох українських політв'язнів Кремля – Олега Сенцова, Микола Карпюка та Романа Сущенка. Про це Геращенко повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Я дуже чекаю цих листів. І щоб знати, як вони там, в ізоляції, і тому, що вони надають сил. В листах Олега Сенцова завжди стільки життя, надії... і що найдивовижніше, він не втрачає почуття гумору, яке, мабуть, там рятує. В Олега, як в усіх творчих людей, складний почерк. А от у Миколи Карпюка почерк ідеальний, так пишуть вчителі української мови та історії", – зауважила політик.

Політик також повідомила, Сенцов у листі написав, що доля військовополонених моряків і українських політв'язнів у Росії – в руках однієї людини, і наголосив, що роботу зі звільнення в'язнів Кремля потрібно продовжувати, незважаючи ні на що.

Також Сенцов зазначив, що зараз у Росії головна тема – вибори в Україні.

"Вони своїм виборам, мені здається, надають менше значення, ніж українським виборам або американським", – написав режисер.

Геращенко зазаначила: з листа Сенцова зрозуміла, що російські пропагандисти показували по телебаченню сюжети про нібито "побиття Скабєєвої" в ПАРЄ, але так і не показали ключового – її заяви про готовність до обміну заручниками та звернення до російської аудиторії з прізвищами 25 росіян, яких українська сторона готова передати в обмін на Сенцова, Карпюка, Станіслава Клиха.

"...а я кричала ці слова, в тому числі в надії, що їх почують наші бранці, що вони почують, що ми боремося, не складаємо руки. І наша тактика – на всіх майданчиках говорити про 25 росіян – правильна", – зазначила Геращенко.

Російське телебачення Сенцов називає "телетеатром абсурду". Геращенко про лист Сенцова написала, що він дуже філософський, і це багато в чому звернення до українців.

Як видно з листа Миколи Карпюка, він теж не втрачає оптимізму: "Всі випробування нам під силу. Під силу також і відповідальність, що покладена на нас. Інструмент розвитку – любов, правда, добро! Керуйтеся ними".

Також Карпюк поінформував, що одержує листи підтримки не лише з України, а й з європейських країн, Ізраїлю, США, Канади, додала Геращенко.

Від журналіста Романа Сущенка перший віце-спікер отримала листівку.

"І ще в моїй пошті – чудова листівка в стилі, як він сам написав, "українського примітивізму" від Романа Сущенка – українське село, малюнок крейдою", – написала Геращенко.

Крім того, політик закликала не забувати про українських заручників, полонених, політв'язнів і писати їм листи: "Завдання влади, всіх нас – боротися за звільнення. І ми робимо це на всіх можливих міжнародних майданчиках. Але давайте не забувати й про моральну підтримку. Напишіть листа нашим. Підтримаймо їх". 

Попередній матеріал
У Києві побили відомого догхантера Святогора – фото
Наступний матеріал
Японці посадили космічний зонд на поверхню астероїда
Loading...