Фільм про незвичні професії
Фільм про незвичні професії 5 канал

"Ковток свіжого повітря": UkraЇner презентував у Києві фільм про життя людей "реліктових" професій

Читайте по-русски
Знімали кіно UkraЇner The Movie протягом півроку, долучилася команда у три сотні волонтерів

Шість героїв. Шість українців. І шість різних історій зібрав проєкт UkraЇner в одному фільмі. Про таке повідомляє "5 канал".

Кожна історія про буденне життя різних людей та майже невідомих професій. Обрали героїв з різних куточків України, а їхнє життя геть не пов'язане одне з одним. Так автори проєкту вирішили розказати про Україну.

Знімали кіно UkraЇner. The Movie протягом півроку, долучилася команда у три сотні волонтерів, які шукали героїв для стрічки.

Профінансував документальний фільм про країну Український культурний фонд на понад один мільйон гривень. Презентували стрічку в Центрі сучасного мистецтва М17. Подивитися UkraЇner The Movie можна до 15-го січня.

Продюсерка фільму "UkraЇner. The Movie" Ольга Шор говорить: "Ми хотіли показати те, наскільки Україна різноманітна. Наскільки унікальні є професії, якими люди займаються. Скажімо, бортники є, маячники, це ті професії, які скоро кануть в лету просто. І ми показуємо цих людей в їхньому звичному середовищі. І показуємо, скажімо, трансформацію того, як відбувається зміна дня від ранку до вечора в кожної людини".

Директорка центру сучасного мистецтва М17 Наталія Шпитковська каже: "Те, що зробив український культурний фонд, це такий ковток свіжого повітря для багатьох культурних організацій. Перевага надається проєктам, що промотують українську культуру, українське мистецтво".

Як повідомляв 5.UA, 2 грудня 2019 року в Києві відбувся допрем'єрний показ історичної драми "Чорний Ворон".

Попередній матеріал
В Одесі підпалили машину місцевого депутата (оновлено)
Наступний матеріал
Єльченка декілька місяців не призначають послом України у США через кандидатів, які мають лобістів у Штатах – політолог
Loading...