5.ua

Картину "Останній день Ради" продано за 121 тис. грн.

  Портал "Лівий берег", киянка Юлія Нікітіна та "Громадянин Художник" продали скандально відому картину "Останній день Ради" на потреби проведення АТО. Картина анонімного автора пішла з молотка за 121 тис. гривень.

  У 2012 році цей шедевр намагався викупити і знищити фігурант списку 50 найбагатших українців, але, "Рада" вижила, щоб допомогти військовим.

  Як повідомляє LB.ua, на аукціон "палаючу Раду" виставила Юлія Нікітіна. Анонімний автор, який називає себе Громадянин Художник, вирішив продати це полотно, щоб купити необхідне обладнання для 11-го київського батальйону Нацгвардії. Художник їздив на Донбас з волонтерською місією і допомагав цьому батальйону. Ім'я автора і покупця Нікітіна тримає в секреті.

  "Подумала, що це якось дуже знаково, що автор за картину, яку в 2012-му називали сучасної української мрією, свідомо не візьме собі ні грошей, ні слави - ​​реальне ім'я його плануємо зберегти в таємниці. По-моєму, дуже співзвучне загальному нашому з вами настрою зараз", - прокоментувала Нікітіна подію на своїй сторінці у Facebook.

  Стартова ціна "Останнього дня Ради" становила всього 1 гривню, а у підсумку картина пішла з віртуального молотка за 121 тисячу.

  Попередній матеріал
  В Україні воює не армія, а Майдан – Семенченко
  Наступний матеріал
  В Австрії під санкції підпав бізнес Азарова-молодшого та Курченка
  Loading...