"Гіркі жнива"
"Гіркі жнива" 5 канал

"Гіркі жнива": в український прокат виходить прониклива канадська драма про Голодомор

Більшість зйомок відбувалися під Києвом – у Музеї просто неба Пирогово

В український прокат виходить канадська драма про кохання на тлі Голодомору – "Гіркі жнива". Фільм, окрім України, побачать у 45 країнах світу. Про це повідомляє "5 канал".

У головних ролях – британські та канадські актори, які грали українських селян, замучених голодом, але загартованих боротися за свої права і свободу до останнього.

Епізоди грали українці. Більшість зйомок відбувалися під Києвом – у Музеї просто неба в Пирогові. Творців стрічки консультували українські історики. Також вони вивчали спогади свідків Голодомору. У вітчизняний прокат фільм вийде 24 лютого.

"Я виріс на українській культурі і на розповідях моєї матері, як вона вистраждала і вижила в часи Голодомору, як вона ходила до школи в Харкові і бачила зусібіч дітей, які просили їжі або уже лежали мертві. Усі ці історії моєї сім'ї закарбувалися в моїй пам'яті. Багато хто заперечує Голодомор, замовчує чи тримає в таємниці, але тільки проливши світло на це страхіття, ми можемо загоїти рани, зцілитися", – каже режисер фільму Джордж Менделюк.

"Ми нічого або майже нічого не знали про цей жахливий час в історії. І коли я почитала сценарій, була шокована. У мене не було жодних вагань, чи зніматися у цьому кіно, бо це історія, яка має бути розказана", – додає виконавиця головної ролі фільму "Гіркі жнива" Саманта Баркс. 

Попередній матеріал
Нацспілка архітекторів вимагає знести гелікоптерний майданчик Януковича у центрі Києва
Наступний матеріал
7-річний хлопчик з важкою стадією аутизму потребує допомоги
Loading...

Як знімали фільм "Іній" про події на Донбасі за участі Ванеси Параді – "Кіно з Яніною Соколовою"

У Києві презентували спільну кінострічку Олеся Саніна та володаря трьох "Оскарів" Марка Гарріса

Голодомор 1932-33 років: Голлівуд покаже стрічку про геноцид українців