Дмитрик потребує допомоги
Дмитрик потребує допомоги 5 канал

7-річний хлопчик з важкою стадією аутизму потребує допомоги

Хлопчик не говорить і буває украй агресивним, однак після першого курсу лікування почав розуміти мову

Семирічному Дмитру Ковбасі із селища Требухів, що на Київщині, потрібна фінансова допомога. Хлопчик із важкою стадією аутизму, це порушення психічного розвитку. Він не говорить і буває украй агресивним.

Лікування в Україні Дмитрику не дало бажаних результатів, тож мама хлопчика почала шукати реабілітаційні клініки за кордоном. Зокрема, в Китаї мають гарний досвід лікування таких дітей. Торік хлопчик пройшов перший курс лікування, після чого помітили значне поліпшення – він став спокійнішим, почав їсти, розуміти мову.

"Дмитрик... він мене чує. Раніше такого не було. Ми хочемо, щоб він ще трошечки заспокоївся, щоб почав говорити хоча б елементарні слова "мама", "дай". Він може", – запевняє мама Дмитра Оксана.

Попереду у хлопчика ще один курс лікування. Родині, в якій працює лише батько, бо мама змушена весь час бути поряд із Дмитром, доволі складно зібрати гроші для одужання дитини, а це близько 300 тисяч гривень.

"На даний час в нас є тільки 41 тисяча, а потрібно ще 299. У нас немає того лікування, тобто нам воно не підходить, ми не маємо результатів на тому лікуванні, на тій реабілітації (в Україні). До Китаю з нами жоден логопед взагалі не працював. Усі казали: "Він не може", – розповідає мати.

Зараз дитині конче потрібна ваша допомога на другий курс лікування. Якщо ви маєте змогу допомогти Дмитрику – реквізити вказані нижче:

Реквізити "Приватбанку":

5168 7555 3070 0588

Ковбаса Оксана Михайлівна (мама Дмитрика)

Попередній матеріал
"Гіркі жнива": в український прокат виходить прониклива канадська драма про Голодомор
Наступний матеріал
"Це справжній сюрприз": У NASA розкрили подробиці свого "приголомшливого космічного відкриття"
Loading...

Однокласники збирають кошти 10-річній Жанні: онкохвора дівчинка потребує допомоги

Сенсорна кімната для особливих школярів: у Дніпрі обладнали кабінет для дітей з аутизмом

Хвора на пухлину головного мозку 8-річна дівчинка потребує допомоги