Французький художник вкрив графіті один із столичних будинків

  Комп`ютерні ігри на стінах будинку. Французький майстер графsті Олів`є розписав занедбаний житловий будинок на одній з центральних вулиць Києва.

  Працював три дні і використав вісімдесят балонів фарби. Причому - робив це безкоштовно. Ідею для свого панно узяв із комп`ютерних ігор. Щоби дістатися до всіх кутків стіни, художнику довелося пересуватися на підйомнику. У столиці розпишуть ще близько двох десятків будівель. Усе це в рамках підготовки до Євро-2012, щоб облагородити київські вулиці і зробити їх яскравішими. До розписів залучать, окрім французьких графітників, ще німецьких і українських. Перехожим розфарбований будинок упав в око, але що цим хотів сказати автор, розуміють не всі.

  Кияни: "Ну для молодьожи може це якись гіпер-актівний клуб".

  Кияни: "Лабіринт якийсь, це, мабуть, вход до школи".

  Кияни: "Малюнок можна було вибрать по прілічнєй".

  Кияни: "А то шо красіво то да, такий дом був та й його розукрасілі, то красіво".

  Олівьє "Ту Шай", художник графіті: "Я трохи змерз, а вчора змок, поки працював. Хотілося намалювати таке, що не викликало б агресії у перехожих. От я і взяв за основу стару комп`ютерну гру, а ці блакитні штучки - це бонуси, які має з`їсти чоловічок. Реакція людей, здається, хороша. Ніхто мене не лаяв, а може, і лаяв, але я все одно не розумію. Окреме спасибі пану Михайлу, який керував підйомником. Ми знайшли спільну мову, для мене він тепер - Мішель".

  Попередній матеріал
  Сьогодні - Міжнародний день анімації
  Наступний матеріал
  До ЗСУ надійдуть ще 10 модернізованих танків "Булат"
  Теги: