До ЗСУ надійдуть ще 10 модернізованих танків "Булат"

  Нові танки для українського війська. Харківський завод імені Малишева закінчив модернізацію четвертої партії «Булатів». Таку назву мають осучаснені радянські Т-64. Десять таких машин надійдуть до однієї з військових частин на Чернігівщині.

  З такими бойовими машинами Україні ніяка війна не страшна, кажуть малишевці. Хоч не нова, а модернізована - та відповідає усім світовим характеристикам. Сьогодні десять танків "Булат" відправляються у Збройні сили України.

  Мобільність та найсучасніше обладнання ставлять цю машину в один ряд із бойовою технікою 21 століття -стверджує головний інженер заводу.

  Інженер: "Восемьсот пятьдесят лошадиных сил - мощность двигателя, три с половиной километра - поражающее действие. В принципе, он на уровне современных танков".

  Щодо модернізації танків - у Міноборони плани амбітні. Збираються оновити сімдесят відсотків із тих, що нині на озброєнні. А ще закупити гордість харківського заводу - "Оплот", який називають найкращим танком у світі. Щоправда, грошей на його виробництво наразі бракує.

  Володимир Омельянчук, заступник міністра оборони України: "Коштів сьогодні виділено на "Оплот" і заплачено вже тільки сьому частину із того, що потрібно виконати в цілому по контракту".

  "Оплоти" виготовлятимуть не лише для вітчизняних танкістів. Контракт на купівлю ста таких машин у Мінпромполітики - майже в кишені. Але закордонні партнери підпишуть його - лише після того, як танки візьме на озброєння українська армія. А от модернізацію "Булатів" малишевці планують завершити вже до кінця наступного року.

  Людмила Сотник, В’ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Французький художник вкрив графіті один із столичних будинків
  Наступний матеріал
  Автобус із французькими туристами потрапив у ДТП в Туреччині
  Теги: