Фінансування охорони культурних закладів включено у захищені видатки бюджету - Мінкульт

  Вперше в історії бюджетного процесу вдалося включити фінансування охорони культурних закладів у захищені видатки бюджету.

  Про це повідомив віце-прем’єр - міністр- міністр культури В’ячеслав Кириленко під час зустрічі з керівниками національних мистецьких закладів та вітчизняним діячами культури.

  За словами урядовця, також вдалося повернути фінансування з державного бюджету національних та державних культурних закладів.

  "Кроки з передачі їх на місцеві бюджети не будуть мати жодного виправдання", - сказав В’ячеслав Кириленко.

  В’ячеслав Кириленко крім того закликав директорів національних театрів долучитися до ініціативи з підтримки бійців АТО, поранених, родин українських військових та добровольців, які перебувають на Сході країни. Для систематизації такої підтримки, за пропозицією міністра, може бути розроблений план заходів на перше півріччя 2015 року, який  зокрема передбачатиме гастролі творчих колективів у зону АТО.

  "Для всіх людей доброї волі в Україні це важливо", - наголосив Кириленко.

  Крім того, керівники Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, Львівського національного академічного театру опери та балету імені С. Крушельницької, Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. Лисенка повідомили про власні ініціативи щодо підтримки бійців АТО, зокрема про передачу благодійних коштів (387 тис. грн. – від театру Франка), проведення концертів у госпіталях та в зоні проведення антитерористичної операції, запрошення бійців та їхніх родин на вистави.

  Попередній матеріал
  Дніпропетровські школярі вручили "кіборгам" тисячу пряників
  Наступний матеріал
  Уряд перерозподілив між регіонами субвенцію на погашення заборгованості з різниці в тарифах

  Мінкульт запрошує бійців АТО до опери – безкоштовно

  Донецька музакадемія та Луганська академія культури переведені до Києва - Мінкульт

  Мінкульт призначив нового керівника Національного центру Олександра Довженка

  Мінкульт обрав претендентів на президентські стипендії для майстрів народного мистецтва