5.ua

Донецька музакадемія та Луганська академія культури переведені до Києва - Мінкульт

  Міністерство культури України прийняло рішення щодо зміни місця знаходження Донецької державної музичної академії ім. С.Прокоф'єва та Луганської державної академії культури і мистецтв, які знаходяться на неконтрольованої українською владою території, - ці заклади переводяться до Києва.


  Про це 14 листопада повідомили у прес-службі Міністерства культури.

  "У сфері управління Міністерства культури перебуває чотири установи (...) - Луганська державна академія культури і мистецтв, Донецька державна музична академія імені С.Прокоф'єва, Луганський та Донецький державні цирки. З метою забезпечення можливості студентам і викладачам зазначених вузів продовжити навчання і роботу у вищих навчальних закладах на контрольованих територіях, Міністерство культури прийняло рішення про зміну місця знаходження Луганської державної академії культури і мистецтв та Донецької державної музичної академії імені С.Прокоф'єва з міст Луганськ та Донецьк на місто Київ ", - повідомляє прес-служба Мінкультури.

  Міністр культури Євген Нищук також призначив виконуючих обов'язки ректорів двох зазначених академій.

  Для організації роботи Луганської академії Київський національний університет культури і мистецтв готує обладнане комп'ютерною технікою та виділеної телефонної лінією приміщення. А керівництво Донецької музичної академії здійснює заходи щодо реєстрації статутних документів.

  Щодо подальшого функціонування Луганського і Донецького державних цирків Мінкультури чекає від їх директорів пропозицій щодо їх переміщенню з метою здійснення своїх повноважень у повному обсязі.

  Що стосується закладів культури, які знаходяться в сфері управління місцевих адміністрацій на території, неконтрольованої України, то рішення про їх подальшому функціонуванні повинні приймати керівники місцевих адміністрацій. В свою чергу, Мінкультури звернулося до голів Луганської і Донецької облдержадміністрацій щодо можливих заходів з переміщення установ культури, що перебувають у сфері управління цих ОДА з неконтрольованою території на територію, контрольовану українською владою, а також про надання інформації про працівників установ культури, охочих покинути яка не контролюється українськими властями територію з метою сприяння їх працевлаштуванню.

  Попередній матеріал
  СБУ кличе на роботу відомих блогерів
  Наступний матеріал
  В конфлікті на Донбасі поранено майже 10 000 чоловік - ООН
  Теги:
  Loading...