5.ua

Мінкульт обрав претендентів на президентські стипендії для майстрів народного мистецтва

  У Міністерстві культури України відбулось засідання Комісії з питань призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2015 рік.

  Про це прес-служба Мінкульту повідомила 12 вересня. 

  Зазначається, що засідання проводилось під головуванням першого заступника міністра культури Олесі Оствовської-Лютої.

  "Протягом січня – травня 2014 року до Мінкультури надійшло понад 100 пропозицій від обласних державних адміністрацій та Національної спілки майстрів народного мистецтва України щодо кандидатів на здобуття стипендії", - повідомили у міністерстві.

  Також повідомлено, що список претендентів представляє широку амплітуду видів народного мистецтва, зокрема: гончарство, художня кераміка, художня обробка дерева, ткацтво, вишивка, писанкарство, народне малярство, декоративний розпис, лялькарство, народна іграшка, плетіння з природних матеріалів, витинанка, вибійка та бісероплетіння, а також охоплює творчість молодих майстрів з багатьох регіонів України.

  "Після ретельного розгляду поданих пропозицій Комісія прийняла рішення схвалити список претендентів на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2015 рік та у найближчий час винести питання на розгляд колегії Міністерства культури України", - повідомили у Мінкульті.

  Попередній матеріал
  За отримання хабара затримано слідчого з особливо важливих справ Міндоходів
  Наступний матеріал
  На Луганщині цивільне авто підірвалось на російській міні - загинула жінка