Кабмін
Кабмін ZN.ua

Уряд перерозподілив між регіонами субвенцію на погашення заборгованості з різниці в тарифах

  Кабміном схвалено постанову щодо перерозподілу у 2014 році субвенції між регіонами у сумі 294,2 млн. грн. на погашення заборгованості з різниці в тарифах, утвореної за надані населенню послуги тепло-, водопостачання та водовідведення, - з подальшим проведенням розрахунків за природний газ.

  Про це 25 грудня повідомила начальник Управління економіки систем життєзабезпечення Мынрегыонбуду Наталія Хоцянівська.  

  За її словами, постанову також погоджено на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

  "Такий перерозподіл проведено  в межах затверджених асигнувань і здійснюється з метою сталого функціонування паливно-енергетичного комплексу України та проходження опалювального періоду 2014/2015 років", - сказала Наталія Хоцянівська.

  Вона також поінформувала, що станом на 25 грудня Мінрегіонбуд передав  до Мінфіну реєстри договорів про організацію взаєморозрахунків з погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги з теплопостачання на 10,7 млрд. гривень (це становить 96 % потреби).

  Нагадаємо, 29 січня 2014 року постановою Кабінету міністрів України № 30 затверджені "Порядок та умови надання у 2014 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування".

  Попередній матеріал
  Фінансування охорони культурних закладів включено у захищені видатки бюджету - Мінкульт
  Наступний матеріал
  Звинуваченого у "справі Сенцова" в Росії посадили на 7 років
  Loading...

  Уряд може підвищити тарифи на газ у 3-5 разів

  Тарифи на електроенергію можуть знизити у нічний час

  Уряд пропонує знизити тарифи на електроенергію для підігріву води та опалення

  Завтра буде підвищено тарифи на газ