Уряд пропонує знизити тарифи на електроенергію для підігріву води та опалення

  Кабінет міністрів рекомендував Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), зменшити на 30% тариф на електроенергію споживачам, які відмовилися використовувати природний газ для підігріву води і опалення. 


  Відповідна ініціатива міститься в постанові Кабміну від 16 жовтня. 

  Згідно з текстом документу, уряд пропонує НКРЕКП встановити коефіцієнт 0,7 як до звичайного тарифу для споживачів другого класу, так і до диференційованих за часом доби тарифам. При цьому споживач має забезпечити окремий облік електроенергії, що використовується для опалення і підігріву води.

  Крім того, уряд пропонує НКРЕКП встановити тариф на електроенергію для населення, що використовує електроопалювальні установки, на рівні 23,7 коп. за кВт/год. При цьому максимальний обсяг електроенергії, що відпускається за такою ціною, обмежується 5 тис. кВт/год. на місяць. Також у документі відзначається, що НКРЕКП має розробити порядок компенсації втрат обласним енергозабезпечуючим компаніям, пов'язаних із постачанням електроенергії за пільговою ціною.

  Як відомо, Кабінет міністрів ставить завдання перед промисловими споживачами і підприємствами теплокомуненерго скоротити використання природного газу в опалювальний сезон 2014-2015 рр. на 30%, а для бюджетних організацій – на 10%.
  Попередній матеріал
  Російські спецслужби планували теракти у Києві на день виборів - СБУ
  Наступний матеріал
  Лавров сподівається, що вже досяг дна у стосунках із США