МВФ
МВФ utmagazine.ru

Зростання ВВП та інфляція: що спрогнозували у МВФ для України

  Україні варто чекати на зростання ВВП на рівні 1,6% цього року та 2,7% – наступного року

  Цього року Міжнародний валютний фонд очікує зростання ВВП України на рівні 2% та значне підвищення цього показника наступного року – до 3,2%. Про це йдеться в огляді Фонду "Перспективи світової економіки", презентованому у вівторок, 18 квітня.

  Як стало відомо, у доповіді Україна внесена до групи імпортерів енергоносіїв в Європі, для якої середнє зростання ВВП прогнозується на рівні 1,6% цього року та 2,7% – у 2018 році, передає "Укрінформ".

  Крім того, повідомляється, що в цій же групі національні економіки Таджикистану, Молдови та Киргизької Республіки отримали набагато вищі показники (на рівні 3,8-5,0%).

  Як стало відомо, у цій же групі найнижчий показник має Білорусь. Для неї МВФ визначив негативний прогноз зростання ВВП цього року. Загалом до мінус 0,8%. Однак вже наступного року прогнозується незначне підвищення показника до 0,6%.

  Також у Фонді наводять інші економічні показники. Так, індекс споживчих цін в Україні прогнозується на рівні 11,5% цього року та 9,5% наступного. Баланс поточних рахунків в Україні залишатиметься негативним – на рівні мінус 3,6% та мінус 2,9% у 2017 і 2018 роках відповідно.

  Утім, очікується, що рівень безробіття в Україні знизиться з 9,0% у 2017 році до 8,7% наступного року.

  Нагадаємо, 2016 року за даними Держстатистики, економіка України зросла. Зокрема, вперше за останні 4 роки було зафіксовано зростання ВВП України на 2,3%. А в березні цього року Нацбанк передав до МВФ уточнені макроекономічні показники.

  Як повідомляв 5.UA, у квітні в Світовому банку назвали чотири ключові реформи для "оздоровлення" економіки України.

  Попередній матеріал
  "Італія – добрий друг для України": Полторак провів зустріч з главою Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі
  Наступний матеріал
  На Львівщині у храмі намалювали палаючого в пеклі Путіна – відео
  Loading...

  До кінця року курс нацвалюти послабшає до 29 грн за долар – економіст

  Нацбанк передав до МВФ уточнені макроекономічні показники – Рева

  Держстат: У 2016 році економіка України зросла – вперше за останні 4 роки