Економіка
Економіка focus.ua

ЄС та МВФ націлені на економічну співпрацю з Україною – єврокомісар

  Валдіс Домбровскіс наголосив, що питання корупції в Україні залишається актуальним

  Європейський Союз та МВФ націлені на економічну співпрацю з Україною. Про це заявив Європейський комісар з питань євро і соціального діалогу Валдіс Домбровскіс, передає "5 канал". Він наголосив: після кількох траншів від МВФ, в Україні зафіксували зріст економіки, зниження інфляції, а також стабілізацію валюти. Тож тепер, каже Домбровскіс, у ЄС хочуть налагодити тісніше економічне співробітництво, зокрема, і у торгівельній сфері.

  Однак, дипломат зазначив, в Україні існує питання корупції. Зокрема, досі не створений незалежний Антикорупційний суд, передбачений угодою з МВФ. Програма допомоги реформ України від Міжнародного валютного фонду передбачає фінансування у розмірі $17,5 млрд. Частину грошей Україна вже отримала. Подальші ж виплати залежать від того, чи ухвалить український уряд пенсійну реформу, перегляне ціни на газ та створить антикорупційний судовий орган. 

  "Ми маємо зосередитись на розвитку економічних та торговельних відносин, використовувати можливості угоди про асоціацію та вільну торгівлю. Боротьба з корупцією, а також зменшення ролі грошей та олігархів у політиці - це також важлива мета. Ми наближаємось до неї системним шляхом. Зараз працюємо над тим, щоб встановити сильніші антикорупційні структури в Україні та переконатися, що вони працюють", - зазначив Європейський комісар з питань євро і соціального діалогу Валдіс Домбровскіс.

  Нагадаємо, експерт розповів про прогрес і ризики України на шляху отримання траншу МВФ.

  Попередній матеріал
  "Заберіть своїх "миротворців": Муженко заявив, що РФ після навчань залишила війська в Білорусі
  Наступний матеріал
  У Києві по Московському мосту частково обмежено рух
  Loading...

  П'ятий транш МВФ: які умови має виконати Україна

  Експерт розповів про прогрес і ризики України на шляху отримання траншу МВФ

  В ЄС назвали, коли Україна отримає третій транш в €600 млн

  Місія МВФ в середині вересня прибуде в Україну – ЗМІ

  Німецький холдинг відкрив в Україні новий завод електропроводки для автомобілів

  В окупованому Донецьку ширяться омани про "працевлаштування в Європі" – ІС