112.ua

Якісний "дорожній одяг": Які дороги в Україні можуть конкурувати з європейськими

Автомобільна дорога М-06 Київ-Чоп – приклад дороги, яка була реконструйована відповідно до міжнародних стандартів та правил

Директор ДП "Укрдорінвест" Олена Криворучко завітала до програми "Час: Online" на 5.ua та розказала, чи є дороги в Україні, які можуть конкурувати з європейськими, або хоча б не викликати подив у приїжджих із західних країн.

"Тут можна навести приклад автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп. Ремонт та реконструкція її частково здійснювалася за рахунок міжнародних фінансових організацій. А саме секції від Чопа до Стрия і від Стрия до Львова – ці секції дороги були відремонтовані за рахунок кредитних ресурсів міжнародних фінансових організацій", – зазначила Криворучко.

Вона додала: "Також секції цієї ж дороги від Києва до Рівненської області за винятком обходу Житомира, який у 2017 році, сподіваюся, буде реалізований. Автомобільна дорога М-06 Київ-Чоп – це, на мою думку, той приклад якісного "дорожнього одягу". Хоча вже з'являються деякі дефекти, але все одно це пов'язано з низкою причин: трафік, великогабаритні транспортні засоби і все, що з цим пов'язано".

Втім, представник держпідприємства все ж запевнила, що М-06 – це той якісний приклад дороги, яка була реконструйована згідно з міжнародними стандартами та правилами.

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Які дороги будуть реконструйовані у 2017 році – розповіла директор ДП "Укрдорінвест"

Читайте також: Представник "Укравтодору" пояснила, чому після кожної зими шляхи у жахливому стані

Попередній матеріал
Голова Мінфіну представив 7 членів наглядової ради "Приватбанку", серед них – регіональний директор ЄБРР
Наступний матеріал
Українські морпіхи визнані найкращими на міжнародному змаганні "Платинум Лайон – 2016"

Які дороги будуть реконструйовані у 2017 році – інтерв'ю директора ДП "Укрдорінвест"

На ремонт об'їзної дороги Житомира претендують 15 іноземних компаній

Порошенко перевірив, як реконструюють дороги на Прикарпатті

Директор ДП "Укрдорінвест" розповіла, чому уряд скасував ліквідацію "Автомобільні дороги України"