Хмельницька АЕС, ХАЕС
Хмельницька АЕС, ХАЕС president.gov.ua

Ядерне паливо і енергетичний міст в ЄС: Порошенко озвучив стратегічні плани в енергетиці

Читайте по-русски
Україна стала першою країною у світі, яка здійснила диверсифікацію постачань ядерного палива

Виробництво власного ядерного палива, спорудження двох нових енергоблоків Хмельницької АЕС та енергетичний міст із Євросоюзом. Такими є наступні стратегічні плани України у царині енергетики. Про це повідомив Президент під час наради на Хмельниччині.

Петро Порошенко зазначив, що останні 5 років стали визначальними для українських атомників. Завдяки їхнім зусиллям вдалося збільшити виробництво електроенергії попри анексію Криму й окупацію територій Луганської та Донецької областей.

Завдяки співпраці з американською компанією, Україна стала першою країною у світі, яка здійснила диверсифікацію постачань ядерного палива. Нині майже половина енергоблоків працює винятково на сировині, яку постачають Сполучені Штати.

"Українська атомна енергетика навіть після проголошення незалежності тривалий час оберталася винятково в російській орбіті. РФ використовувала залежність України від російських технологій, обладнання, палива, щоб шантажувати не лише "Енергоатом", а всю українську енергетику. Ми вийшли з цієї ситуації. Майже половина атомної генерації України перейшла на американське паливо, і за моїм наполяганням процес диверсифікації триває", – зазначив глава держави.

 

Попередній матеріал
Herbalife Nutrition – генеральний партнер конвенції Nike+ Training Club 2019
Наступний матеріал
У МВС пригрозили тюремним строком за селфі у виборчій кабінці – подробиці
Loading...