Herbalife
Herbalife 5.ua

Herbalife Nutrition – генеральний партнер конвенції Nike+ Training Club 2019

Herbalife Nutrition десятий рік поспіль виступив генеральним партнером однієї з наймасштабніших фітнес-подій у країні - конвенції Nike+ Training Club. Цього року захід відзначив своє 20-річчя!


Мета Herbalife Nutrition – сприяти просуванню здорового способу життя, доводячи, що це не тільки корисно, але весело та цікаво.

"Herbalife Nutrition давно об'єднав зусилля з Nike для популяризації здорового і активного способу життя в Україні. Адже збалансоване харчування, фізична активність і команда однодумців – ось рецепт, за допомогою якого людина завжди зможете бути в кращій фізичній формі! Ці фактори об'єднані на конвенції. Тому підтримка Nike+ Training Club – це ще один вагомий крок у досягненні нашої мети", - каже фітнес-експерт Herbalife Nutrition Андрій Нестеров.

Herbalife
Herbalife 5.ua

Цього разу фітнес-вихідні в рамках щорічної конвенції Nike+ Training Club пройшли з небувалим для України розмахом, зібравши неймовірну аудиторію: більш, ніж 1500 відвідувачів. Вперше під одним дахом виступили понад 20 іноземних фахівців світового масштабу, проведено 100 майстер-класів. Найбільш затребувані презентери світу й України поділилися з учасниками конвенції безцінним досвідом з найпопулярніших на сьогодні напрямків в фітнесі: функціональний тренінг, степ, аеробіка, йога, пілатес, кросфіт, духовний розвиток, спорт і вагітність, харчування та реабілітація.

Herbalife
Herbalife 5.ua

В рамках конвенції виступили найвпливовіші презентери Європи: Remy Huleux (Франція), Per Markussen (Норвегія), Alessandro Oliveri (Італія), Anton Todorov (Болгарія-Німеччина), Iva Mojziskova (Чехія), Kamil Zasada (Польща) та інші. Зі своїми програмами виступили також фітнес-експерти Herbalife Nutrition. Андрій Нестеров провів інтенсивне тренування "Dynamic life with Herbalife", а Олена Говорова під час майстер-класу "Everyday fitness from Herbalife Nutrition" продемонструвала вправи, які допомагають завжди залишатися в тонусі.

У перервах між майстер-класами учасники фітнес-конвенції з задоволенням відновлювали сили в Зоні збалансованого харчування Herbalife Nutrition за допомогою продуктів лінії спортивного харчування HERBALIFE24 і продукту-бестселера компанії - протеїнового коктейлю "Формула 1".

 

Попередній матеріал
Стрілянина в нідерландському Утрехті: за даними ЗМІ, одна особа загинула
Наступний матеріал
Ядерне паливо і енергетичний міст в ЄС: Порошенко озвучив стратегічні плани в енергетиці
Теги:
Loading...