Виконавча служба заарештувала рахунки державного банку

  Банк віднесений до переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави

  Державна виконавча служба 29 липня 2016 року наклала арешт на рахунки державного АБ "Укргазбанк". Про це повідомляє прес-служба банку.

  Так, рахунки арештовані за наказом Господарського суду Києва про стягнення з банку коштів на користь ТОВ "Укрконцепт". Прес-служба банку заявляє, що станом на 30 липня банк не отримав ні постанови про відкриття виконавчого провадження, ані постанови про арешт коштів боржника, а рішення господарського суду оскаржено банком в касаційній інстанції.

  "З метою запобігання незаконному стягненню грошових коштів "Укргазбанком" 29 липня були подані скарги до Міністерства юстиції України, Державної виконавчої служби та направлено клопотання про відкликання платіжних вимог і відкладення виконавчих дій до рішення Вищого господарського суду", – мовиться в повідомленні.

  Оскільки 94,94% статутного капіталу банку належить державі, а Постановою Кабінету міністрів №83 від 04.03.2015 банк віднесений до переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, така неправомірна спроба заволодіння коштами фінустанови завдає істотної шкоди інтересам держави.

  Керівництво "Укргазбанку" направило звернення в правоохоронні органи України.

  "Переконані, що замовники і виконавці цих протиправних дій будуть встановлені і притягнуті до відповідальності. Зауважимо, що такого роду дії були ініційовані недобросовісними позичальниками і спрямовані на зрив поточної роботи банку щодо повернення проблемної заборгованості. Попри це, банк продовжить свою активну діяльність у даній сфері та надалі докладатиме всіх зусиль для недопущення спричинення збитків державі", – додали у прес-службі.

  Як повідомляв 5.ua, 25 травня Національний банк України прийняв рішення про віднесення "Смартбанку" до категорії неплатоспроможних у зв'язку із непрозорою структурою власності.

  Попередній матеріал
  В Індії обвалився будинок на 8 сімей, мешканці – під завалами
  Наступний матеріал
  До судів направлено 10 справ за перешкоджання діяльності журналістів – ГПУ

  Державна виконавча служба арештувала рахунки "Київенерго"

  На перших електронних торгах продано майна на 1,2 млн грн - Державна виконавча служба

  "Зелене фінансування": "Укргазбанк" виділив перші гроші на еко-проект з енергозбереження

  НБУ остаточно ліквідував банк "Київ", активи і пасиви переходять до "Укргазбанку"