До судів направлено 10 справ за перешкоджання діяльності журналістів – ГПУ

  Протягом поточного року прокурорами прийняті рішення про направлення до суду 10 кримінальних проваджень про злочини, пов'язані з перешкоджанням законні професійній діяльності журналістів

  Генеральною прокуратурою України направлено до суду обвинувальні акти у 3 кримінальних провадженнях стосовно 3 колишніх працівників "Беркут", в тому числі і за перешкоджання законній професійній діяльності журналістів "5 каналу", повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

  Крім того, прокурорами до суду направлено ще 7 проваджень зазначеної категорії, які розслідувались органами Національної поліції України за обвинуваченням осіб у вчиненні таких злочинів стосовно журналістів телеканалів "24", "НТН", "Ірта", ТРК "М-Студіо", інтернет-видань "Житомир-інфо" та "Житомир.todаy", інтернет-газети "Дорожній контроль", ТОВ "Інформаційне агентство Українська Медія Група", з яких судами вже розглянуто 3 провадження, і винні особи притягнуті до кримінальної відповідальності.

  Зокрема, за фактом насильства щодо журналіста "24 каналу" під час виконання ним своїх обов'язків, яке мало місце в середині січня поточного року в підземному переході станції метро "Дружби Народів", Печерським районним судом м. Києва засуджено громадянина та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі.

  Нагадаємо, 29 липня прокурор Київщини ініціював перегляд законності рішень у кримінальних провадженнях щодо перешкоджання професійній діяльності журналістів.

  Попередній матеріал
  Виконавча служба заарештувала рахунки державного банку
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура: Єфремову повідомили про підозру

  Новий прокурор Київщини вимагає перегляду справ щодо перешкоджання діяльності журналістів