vkurse.ua

На перших електронних торгах продано майна на 1,2 млн грн - Державна виконавча служба

  Перший день електронних торгів арештованим майном завершився продажем 30 лотів, сума від реалізації яких склала 1 млн 197 тис. 154 грн, що на 17,6% перевищило первісну вартість. Про це повідомляє Державна виконавча служба України.


  Згідно з повідомленням, усього на продаж виставлялось 63 об'єкти: житлова та нежитлова нерухомість, транспортні засоби та інше рухоме майно на загальну суму 17,5 млн грн.

  "У перших торгах зареєструвалися та заявили про свої наміри участі 163 особи, але фактично торгувались 95 учасників. Кількість ставок по лоту коливалась від двох до понад 250, а зростання первісної вартості у процесі торгів досягало 15-тикратного розміру", - сказано в повідомленні.

  Згідно з інформацією ДП "Інфор'мюст", від початку експерименту, станом на 1 липня, у Системі електронних торгів арештованим майном зареєстровано 668 лотів. Це житлова та нежитлова нерухомість, транспортні засоби та інше рухоме майно на загальну суму понад 70 млн грн.  Кількість зареєстрованих користувачів системи становить 1 тис. 250 осіб. Кількість заявок на участь у майбутніх торгах перевищує 1 тис. 500.

  Повідомляється, що наступний електронний аукціон відбудеться 7 липня 2014 року, де будуть представлені 64 лоти на загальну суму 11,6 млн грн. Зокрема, 27 лотів з транспортними засобами, на суму 1,9 млн грн, 10 лотів з об'єктами житлової нерухомості на суму 2,6 млн грн, а також інше рухоме та нерухоме майно.
  Попередній матеріал
  Під час АТО на Донеччині загинуло щонайменше 160 мирних мешканців - ОДА
  Наступний матеріал
  Румунія першою ратифікувала Угоди про асоціацію України, Молдови та Грузії з ЄС
  Теги:
  Loading...