НБУ визнав неплатоспроможним ще один банк

  "Смартбанк" віднесено до категорії неплатоспроможних через непрозору структуру власності

  Національний банк України прийняв рішення про віднесення "Смартбанку" до категорії неплатоспроможних у зв'язку із непрозорою структурою власності. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

  "Національний банк України з травня 2014 року звертав увагу банку та його акціонерів на те, що структура власності ПАТ "Смартбанк" не є прозорою. Після неодноразових спроб погодити набуття істотної участі у банку різним особам протягом 2015-2016 років, структуру власності ПАТ "Смартбанк" так і не було приведено у відповідність до вимог прозорості, встановлених регулятором", – йдеться в повідомленні НБУ.

  Зазначається, що в банку неодноразово змінювався власник істотної участі без погодження з Національним банком. В банку були розміщені вклади менш ніж 100 фізичних осіб. Навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не перевищить 100 тис. грн.

  ПАТ "Смартбанк" став третім банком, віднесеним до категорії неплатоспроможних на підставі непрозорості структури власності.

  Нагадаємо, на початку квітня Банк "Хрещатик" визнано неплатоспроможним. Через брак коштів банк почав затримувати платежі.

  Попередній матеріал
  Адвокат ГРУшників: Є ймовірність, що сьогодні Порошенко помилує військових РФ і обміняє їх на Савченко
  Наступний матеріал
  Кабмін прийняв рішення про створення "єдиного митного вікна"