autopalace.com.ua

Введення відеофіксації порушень ПДР в Україні коштуватиме $1,5 млрд – Аваков

  Очільник МВС зазначив, що для українських автолюбителів буде шоком дізнатися, скільки вони порушують правил

  У п'ятницю, 14 жовтня, в Харкові міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що для введення відеофіксації порушень правил дорожнього руху на дорогах по всій Україні необхідні капіталовкладення на рівні $1,5 млрд, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Теоретично ми можемо починати відеофіксацію хоч завтра, але це вимагає дуже серйозних капіталовкладень, щоб оснастити всю територію країни в найкритичніших точках системами відеоспостереження та контролю... Я думаю, що нам необхідно близько $1,5 млрд, щоб це було кваліфіковано, добре і на довгі-довгі роки. Але це інвестиція, що може повернутися – так було в усій Європі. Думаю, що так буде й у нас", – розповів Аваков.

  Він додав: "Ми запросили одну серйозну міжнародну фінансову організацію оцінити цю ситуацію і провести міжнародний конкурс на залучення цієї інвестиції".

  Крім того, міністр повідомив, що тестові камери, які вже були встановлені, показали величезну кількість порушень ПДР на дорогах: "Тестові виміри, які ми зробили, поставивши пару десятків камер, показали, що кількість порушень, вчинених нашими людьми, і кількість штрафів, які вони повинні при цьому платити – просто жахлива.

  Аваков зазначив, що для українських автолюбителів буде шоком дізнатися, скільки вони порушують правил. За його словами, поки поліція підготується технічно, водії повинні зрозуміти, що потрібно їздити обережніше. "Інакше "листи щастя", які будуть приходити автоматично, становитимуть високу частку витрат їх бюджету", – підсумував очільник МВС.

  Нагадаємо, раніше було проведено тестовий старт системи відеофіксації: за перші години зафіксовано порушень ПДР на 3 млн грн.

  Попередній матеріал
  Лисенко: На Луганському напрямку бойовики застосували 152-мм гармату, втрат серед військових немає
  Наступний матеріал
  Урочистий марш та польова кухня у Дніпрі: тисячна хода рушила центром міста

  Переселенці не є причиною зростання злочинності – Аваков

  Під будівлею МВС відбувся мітинг з вимогою звільнити Авакова і Деканоідзе

  Алмазна дорога: В Анголі знайдено дорогоцінний камінь вагою в 404 карати – фото

  Пріоритети української влади: Порошенко ознайомився з ходом ремонту дороги "Одеса – Рені"