5 канал

Нині встановлено 1,5 тис. втручань у систему авторозподілу справ у Вищому госпсуді – адвокат

За словами адвоката, 1,5 тисячі справ, які розглядались в 2013-2014 роках, є завідомо неправосудними

Мова може йти про суму від $10 млрд до $30 млрд. Про це в ефірі "5 каналу" заявив адвокат Віталій Титич, який веде справи "Небесної сотні".

"Генпрокуратура інкримінує Януковичу створення злочинної організації. І діяльність цієї злочинної організації була направлена, очевидно, саме на вчинення економічних злочинів. Та частина, яка називається "протидія мирним протестним злочинам", це частина насильницьких злочинів, яка супутня цьому. У провадженні департаменту спеціальних розслідувань є невелика частина в тому числі злочинів, пов'язаних з економікою. Зокрема провадження зі створення злочинної організації виділено напрямок про спробу Януковича і його оточення отримати контроль над економічними потоками в Україні. І очевидно, що для цього було вибрано взяти під контроль Вищий господарський суд, що було реалізовано певними діями, і його очолив громадянин Тятков і Ємельянов. Саме в частині встановлення діяльності цієї організації злочинів зараз працює група слідчих і вони досягли, на мою думку, просто колосальних успіхів", – наголосив адвокат.

Він в ефірі "5 каналу" також анонсував, що наступного тижня ця інформація буде оприлюднена. "Зокрема встановлено більш як 1,5 тис. втручань у систему авторозподілу справ у Вищому господарському суді. Це означає, що 1,5 тис. справ, які розглядались в 2013-2014 роках, є завідомо неправосудними. З огляду на ту частку грошову, яка розглядалася цими суддями, мова може йти про суму від $10 млрд до $30 млрд", – сказав адвокат.

Титич також наголосив, він буде ініціювати цю процедуру. "Я думаю, що це найбільший здобуток на сьогодні департаменту спеціальних розслідувань прокуратури, які повинен мати дуже серйозні наслідки. … Прокурори, які доклали до цього руку, мають бути принаймні ідентифіковані", – наголосив Титич.

Як повідомляв 5.ua, в української сторони досі немає офіційної інформації, що громадянин Янукович знаходиться в РФ

Попередній матеріал
Юрчишин: Для України – питання честі відповісти, що Янукович був символ корупції, яка покарана
Наступний матеріал
У столиці США пронісся шторм
Теги:
Loading...

Юрчишин: Для України – питання честі відповісти, що Янукович був символ корупції, яка покарана

Луценко схвалив бажання Януковича провести очну ставку, але пропонує зробити це в Києві

Мін’юст повторно направив Росії запит на відеодопит Януковича

Військова прокуратура спіймала екс-начальника податкової міліції часів Януковича

НАБУ передало до Генпрокуратури документи ПР, які дозволять дослідити узурпацію влади Януковичем

Суд ЄС зняв санкції проти молодшого сина Януковича