Вікіпедія

"Від чистоти – до істотного підвищення якості": Балчун представив план розвитку "Укрзалізниці"

  Керівник компанії анонсував уведення пілотної комп'ютерної системи, що зменшить можливості корупціонерів

  У понеділок, 25 липня, керівництво акціонерної компанії "Укрзалізниця" представило Міністерству інфраструктури детальний план розвитку компанії. Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава компанії Войцех Балчун.

  "Учора (25 липня – 5.ua) упродовж трьох годин правління "Укрзалізниці" представляло в Міністерстві інфраструктури детальний план дій. Він стосується всіх сфер діяльності й визначає короткострокові цілі щодо відновлення нормальної діяльності компанії. У нашому плані опис кількох сотень різних заходів", – написав він.

  За словами Балчуна, протягом півроку компанія вживатиме заходів для подолання корупції, зокрема шляхом запровадження прозорих тендерних процедур. Крім того, заплановані зміни у пасажирських перевезеннях, підготовка до модернізації рухомого складу, запуск нових напрямків та поліпшення сервісу для пасажирів. 

  "Від елементарної чистоти поїздів – до істотного підвищення якості обслуговування мандрівників. Загалом підготовлено і найближчим часом почнуть впроваджуватися принципи плану відновлення нормальної діяльності у сфері пасажирських перевезень", – прокоментував Балчун.

  Дивіться також: Володимир Омелян: Я жартував з новим керівником "Укрзалізниці", що не хочу, щоб українську мафію поміняли на польсько-українську (інтерв'ю)

  Окремо Балчун підкреслив напрямки роботи у галузі вантажних перевезень. Йдеться, зокрема, про непрозорий розподіл вагонів та перевірку тарифної політики.

  "У найближчі місяці ми введемо пілотну комп'ютерну систему, яка автоматично буде розподіляти вагони між клієнтами, унеможливить свавілля чиновників", – написав Балчун. 

  Як повідомлялося, новий очільник "Укрзалізниці" Войцех Балчун у програмі "Рандеву" на "5 каналі" розповів про модернізацію підприємства, велику зарплату, суди і пообіцяв позитивні зміни вже за рік.

  Попередній матеріал
  МВС заблокувало рух "хресної ходи" УПЦ МП вулицями Києва
  Наступний матеріал
  Лисенко розповів про втрати ЗСУ за минулу добу

  Володимир Омелян: Я жартував з новим керівником "Укрзалізниці", що не хочу, щоб українську мафію поміняли на польсько-українську

  Холодницький: На гайках і болтах в "Укрзалізничпостач" кралося 20 млн грн

  Детективи НАБУ затримали 3 чиновників "Укрзалізниці" за підозрою в організації шахрайських схем

  На "Укрзалізницю" чекає оновлення: розпочинається співпраця з лідерами General Electric та Bombardier