Ринок електроенергії
Ринок електроенергії 5 канал / Час. Підсумки тижня

Віялових відключень електроенергії для споживачів не прогнозується – "Укренерго"

Читайте по-русски
Наступного року аварійність на енергоблоках не спостерігатиметься

"Укренерго" не планує і не прогнозує віялових відключень електроенергії для споживачів. У цьому запевнив голова правління компанії Володимир Кудрицький, передає "5 канал".

"Скажу свою улюблену фразу за останні тижні. "Укренерго" не планує і не прогнозує жодних відключень споживачів. Цього року компанія зможе краще забезпечити наявність палива на складах, відтак аномальна аварійність, зокрема, на енергоблоках теплових електростанцій, залишиться в минулому і в наступному опалювальному сезоні такого явища не спостерігатиметься", –  повідомив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.

Також в "Укренерго" повідомили, що зранку запрацював енергоблок Хмельницької АЕС, який до цього був на ремонті. Тож нині працюють 11 із 15 енергоблоків чотирьох робочих АЕС України. Водночас у компанії "Енергоатом", яка є оператором усіх українських електростанцій, заявили, що потужності Хмельницької АЕС – це саме той обсяг електроенергії, який дасть можливість під час критичного навантаження взимку відмовитися від імпорту електроенергії з Росії.

"Додаткова потужність 1000 МВт – це саме той об’єм електроенергії, який дозволить під час критичного навантаження на ОЕС України у зимовий період відмовитися від імпорту електроенергії з Росії", –  зазначив т.в.о. ДП НАЕК "Енергоатом" Петро Котін.

Нагадаємо, в "Укренерго" повідомляли, що ситуація з запасами вугілля на складах теплових електростанцій (ТЕС) в Україні залишається критичною.

Попередній матеріал
Видобутий в Україні газ йде на потреби населення – Вітренко
Наступний матеріал
Якою має бути українізація: Олексій Гончаренко та Антін Мухарський у "Кондратюк у понеділок"
Loading...

Віялових відключень електроенергії не буде – "Укренерго"

Аргументують нестачею вугілля на складах: в "Укренерго" готують план віялових відключень електроенергії

З 1 серпня зростуть ціни на електроенергію