Ціна на газ
Ціна на газ forum.domik.ua

Ціна на газ для українців зросла: скільки тепер треба платити

Блакитне паливо теперь коштує для населення на 23,5% дорожче

Від четверга, 1 листопада, в Україні ціни на газ для населення зростають на 23,5%. Нова ціна, що її затвердив Кабінет Міністрів, становитиме 8550 грн за 1 тис. кубометрів (з ПДВ).

Відповідно до повідомлення на сайті "Нафтогазу України", ціна газу для всіх категорій споживачів на умовах ПСО становить 7482,61 грн за 1 тис. куб. м газу із урахуванням ПДВ. Зазначена ціна не враховує вартості доставки газу, його розподілу і ПДВ на ці операції.

Так, кінцева ціна блакитного палива для населення тепер становить 8548,92 грн за 1 тис. куб. м, а для підприємств теплокомуненерго – 8361,85 грн за 1 тис. куб. м.

Як повідомляв 5.UA, 19 жовтня 2018 року Кабінет Міністрів України підвищив ціну на газ для населення з 1 листопада на 23,5%. До підвищення ціна палива для населення становила 4942 грн за 1 тис. куб. м, а з урахуванням ПДВ і зборів, які включають транспортування, – 6958 грн за 1 тис. куб. м.

За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, Міжнародний валютний фонд вимагав підвищити ціну на газ одразу на 60%, проте в ході переговорів вдалося домовити про менш значне підвищення тарифу.

"Клаптик за клаптиком повернемо": церемонія відновлення газифікації у прифронтовій Авдіївці – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Індонезії дайвери підняли на поверхню бортовий самописець "Боїнга"
Наступний матеріал
Міграційна хвиля стимулювала українські підприємства збільшувати зарплатню працівникам
Loading...