ТСН

Верховна Рада ухвалила закон про повернення коштів ошуканим вкладникам

У центрі Києва відбуваються акції протесту, зокрема, ошуканих банківських вкладників

Верховна Рада ухвалила президентський законопроект про повернення коштів ошуканим вкладникам. За ухвалення законопроекту №5390 проголосували 285 депутатів за мінімально необхідних 226.

У центрі Києва сьогодні відбуваються акції протесту, зокрема, банківських вкладників.

Напередодні заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Ігор Кононенко висловив сподівання, що ошукані вкладники банків почнуть отримувати свої заощадження ще до Нового року в разі, якщо Верховна Рада у вівторок ухвалить закон про захист ошуканих вкладників банків. Депутат нагадав, що законопроект визначає, що виплати мають початися через 20 днів після підписання закону Президентом.

Як повідомляв 5.ua, 11 листопада 2016 року Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради як невідкладний проект закону щодо захисту ошуканих вкладників банків. Порошенко тоді закликав парламентаріїв у вівторок, 15 листопада, поставити документ на голосування і проголосувати за нього. Як повідомив Порошенко, законопроект передбачає надання права Фонду гарантування вкладів фізичних осіб після ретельного вивчення всіх обставин укладання кожної конкретної депозитної угоди і після розроблення порядку виплат забезпечити повернення коштів.

Нагадаємо, економіст Центру економічної стратегії Дмитро Яблуновський заявив, що можна було б знайти, куди були переведені ці активи, і 90% повернути. 

Попередній матеріал
Верховна Рада ухвалила закон про споживче кредитування
Наступний матеріал
"Гоп-стоп" та винагорода за протест: як пройшов мітинг "обдурених вкладників" у Києві

Представники "Батьківщини" організовано збирали "ошуканих вкладників" на мітинги під Нацбанком – Помазанов

Порошенко вніс до парламенту законопроект, який допоможе ошуканим вкладникам повернути гроші

Ошукані вкладники банків перекрили Хрещатик: хочуть зустрітися з представництвом МВФ

Петренко: Не вкладається в голові цинізм депутатів, які не голосують за закон про спецконфіскацію