genosse.su

Верховна Рада ухвалила закон про споживче кредитування

Відповідний законопроект підтримали 247 народних депутатів. Тепер є можливість ведення електронного документообігу між кредитодавцем та споживачем

Верховна Рада України ухвалила у другому читанні законопроект про споживче кредитування, його підтримали 247 народних депутатів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Цей законопроект імплементує європейські директиви, які ми копіюємо в наші законодавчі акти. Документ надає можливість нашим споживачам бути ефективно захищеними", – підкреслив заступник голови парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан Демчак.

Як повідомляється, до другого читання законопроекту надійшло 376 поправок від народних депутатів, з яких було враховано 278 та відхилено 98.

Відповідно до законопроекту, НБУ буде наділений повноваженнями затвердження методики розрахунку загальної вартості кредиту і реальної процентної ставки за договором про споживчий кредит, а також встановлення вимог до кредитних посередників і до їх діяльності.

До того ж, тепер є можливість ведення електронного документообігу між кредитодавцем та споживачем, також уточнено умови і терміни відмови фізособи від кредиту та зазначено, що розрахунок сум повернутих коштів буде здійснюватися з урахуванням витрат банків. 

Як повідомляв 5.ua, у жовтні 2016 року експерт розповів, як отримати "теплий" кредит з відшкодуванням за програмою енергоефективності.

Попередній матеріал
Кіберполіція припинила роботу одного з найбільших піратських сайтів України Fs.to – відео
Наступний матеріал
Верховна Рада ухвалила закон про повернення коштів ошуканим вкладникам

У найближчі рік-два Україна не зможе відмовитись від кредитування МВФ – Курнишова

Рада проголосувала за кредитування реабілітації ГЕС

МВФ заявляє про можливий зрив кредитування через ухвалення ВР неузгодженого Держбюджету-2016

В Європарламенті хочуть відтермінувати кредитування українських атомних електростанцій