Укрінформ

Ошукані вкладники банків перекрили Хрещатик: хочуть зустрітися з представництвом МВФ

Наразі рух центральною вулицею частково перекрито, кілька осіб запалили димові шашки

У четвер, 3 листопада, вкладники неплатоспроможного банку "Михайлівський" влаштували акцію протесту на Майдані Незалежності. Зокрема, вони перекрили рух транспорту проїжджою частиною вулиці Хрещатик. Про це повідомляє "Укрінформ".

Крім того, як стало відомо, мітингувальники також перекрили рух на вулиці Інститутській на перетині з Банковою. З плакатами у середмістя столиці вийшли кілька сотень людей. Активісти також запалили кілька димових шашок.

Як стало відомо, в акції беруть участь ошукані вкладники не лише "Михайлівського", а й банків "VAB", "Форум", "Дельта банку" та кредитних спілок. Напередодні вони провели мітинг під стінами Національного банку.

"Сьогодні о 10:00 близько 700 ошуканих вкладників проводили мітинг під стінами Нацбанку з вимогою повернути свої кошти. Наразі половина мітингувальників перекрила рух на Хрещатику. Вони палять шини і вимагають реальних реформ у банківській системі і повернення вкрадених у них грошей", – зазначив заступник голови "Асоціації захисту прав вкладників" Богдан Цімейко.

/
/
/
/

За його словами, мітингувальники сьогодні пропонують обговорити свою проблему з представниками МВФ, які прибули в Україну. "Ми уже зустрічалися з представниками МВФ, сьогодні також хочемо обговорити з ними свої проблеми", – додав він.

Як повідомляється, правоохоронці намагалися протистояти перекриттю Хрещатика, внаслідок чого сталися сутички з мітингувальниками. Вже відомо, що одного з них затримано. На місці проведення акції присутні також бійці Нацгвардії.

Нагадаємо, за даними НБУ, в результаті очищення банківської системи вкладники втратили 111 млрд грн.

Як повідомлялося, у вересні Фонд гарантування вкладів заявив про намір продати активи 30 банків-банкрутів.

Попередній матеріал
Вихід Великої Британії з ЄС може зірватися через рішення суду – The Independent
Наступний матеріал
"Палаючі двері" для Європи: Хливнюк розповів, як спектакль про Сенцова спонукав до дій парламент Британії

Фонд гарантування вкладів продасть активи 30 банків-банкрутів

Вкладникам "Хрещатика" поновили виплати коштів

Фонд гарантування вкладів розпочав ліквідацію ще одного банку

Гонтарева: в результаті очищення банківської системи вкладники втратили 111 млрд грн