Зелена енергетика http://zak-insider.com/

Верховна Рада підтримала зниження та реструктуризацію "зеленого" тарифу – що це означає

  Читайте по-русски
  Група учасників ринку сонячної генерації має намір розробити і внести до ВР альтернативний урядовому законопроєкт про підтримку галузі відновлюваної енергетики

  Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт № 3658 щодо удосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з альтернативних джерел, який покликаний знизити та реструктуризувати "зелений" тариф. За це рішення проголосували 288 депутатів, повідомляє "Економічна правда".

  Також народні депутати підтримали три правки до законопроєкту (№ 1203, № 881, № 939), які запропонував комітет ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

  Як повідомлялося раніше, 10 червня після довгих перемовин із інвесторами уряд ухвалив меморандум щодо т. зв. добровільної реструктуризації "зелених" тарифів. Свої підписи під документом поставили прем'єр, в. о. міністра енергетики та представники двох профільних асоціацій. Однак із позицією уряду погодились не всі через різні погляди на подальший розвиток сонячної генерації.

  У рамках меморандуму із виробниками "зеленої" електроенергії Кабмін зобов'язався до кінця 2021 року повністю погасити наявну заборгованість перед ВДЕ-інвесторами – 14 млрд грн.

  Урядовий законопроєкт про удосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з альтернативних джерел передбачає зниження "зеленого" тарифу для введених в експлуатацію в період з 1 липня 2015-го до 31 грудня 2019 року сонячних станцій понад 1 МВт на 15%, для ВЕС з турбінами потужність 2000 кВт – на 7,5%.

  Група учасників ринку сонячної генерації має намір розробити і внести до Верховної Ради альтернативний урядовому законопроєкт про підтримку галузі відновлюваної енергетики.

  Як повідомляв 5.ua, з 1 серпня в Україні зростуть ціни на електроенергію.

  Попередній матеріал
  Окупанти передали Україні тіло військового
  Наступний матеріал
  Уродженець РФ, двічі судимий за тяжкі злочини: у МВС назвали особу луцького терориста
  Loading...