Газ
Газ pixabay.com

В Україні з 1 травня подешевшав газ для населення

  Читайте по-русски
  Ціна на травень 2019 року встановлена на рівні 8247 гривень за тисячу кубометрів

  Із 1 травня в Україні починає діяти нова ціна на газ для населення і теплової генерації, яка була затверджена на травень поточного року на рівні 8247 гривень за тисячу кубометрів (раніше було 8550 гривень). Відповідне рішення було ухвалене в кінці квітня Кабінетом міністрів і НАК "Нафтогаз України", повідомляє "5 канал".

  У компанії "Нафтогаз" зазначають, що цей механізм передбачає наступний підхід до формування ціни: якщо ринкова ціна газу для промислових споживачів нижча за встановлену у постанові КМУ від 19.10.18 №867, ціна для населення відповідно знизиться. Якщо ж ринкова ціна газу для промисловості зросте понад визначений урядом рівень, то ціна для населення залишиться на цьому рівні.

  Очікується, що зміни до діючих договорів на продаж газу між "Нафтогазом" та всіма контрагентами, які купляють газ відповідно до вимог "Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу", будуть внесені протягом травня поточного року.

  Нагадаємо, що на початку квітня "Нафтогаз" виконав розпорядження уряду і знизив ціну на газ для населення з квітня 2019 року із 8,55 грн за куб до 8,38 грн за куб – тобто на 17 копійок за куб.

  Як повідомляв 5.UA, водночас у кінці квітня "Нафтогаз" підвищив ціни на природний газ, які діятимуть з 1 травня 2019 року, для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання.

  Дивіться також фотогалерею за темою:

  "Клаптик за клаптиком повернемо": церемонія відновлення газифікації у прифронтовій Авдіївці – ФОТО

  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /

  Попередній матеріал
  Дощ, вітер та похолодання: в Україну прийшов циклон Valentin
  Наступний матеріал
  РФ випробовує на Донбасі новітню систему орбітального придушення "Тирада-2" – InfoNapalm
  Loading...