Промислове виробництво
Промислове виробництво biz.liga.net

В Україні після 4 років падіння зросло промислове виробництво – Держстат

  Промислове виробництво в 2016 році зросло на 2,4%

  Зростання промислового виробництва в Україні в січні-грудні 2016 року, порівняно з аналогічним періодом 2015 року, становило 2,4%, після падіння показника 4 роки поспіль – у 2012-2015 роках. Про таке йдеться на сайті Державної служби статистики України, інформує УНІАН.

  За даними Держстату, в тому числі в грудні 2016 року порівняно з груднем 2015 року зростання промвиробництва прискорилося до 4,5% із 3,7% у листопаді до листопада. Порівняно з попереднім місяцем, листопадом 2016 року, в грудні промвиробництво зросло на 1,9%.

  За інформацією Держстату, найбільше зростання промвиробництва в 2016 році порівняно з попереднім роком зафіксовано у виробництві комп'ютерів, електронної та оптичної продукції – 24,1%, виробництві коксу та продуктів нафтопереробки – 8,1%, виробництві гумових і пластмасових виробів – 6,5%, металургії – 5,9%, видобутку кам'яного та бурого вугілля – 4,8%, харчовій промисловості – 3,9%, фармацевтиці – 3,9%. Найбільше падіння за рік відбулося у видобутку сирої нафти та природного газу – 2,6%, видобутку металевих руд – 2,1%.

  Держстат нагадав, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення АТО.

  Як повідомляв 5.ua, в Мінфіні сказали, на скільки зросла економіка України в 2016 році

  Попередній матеріал
  Волонтери розповіли про "несподіване бажання" ворога розвести війська в Золотому і Станиці Луганській
  Наступний матеріал
  НАБУ розслідує 25 кримінальних проваджень через е-декларації
  Loading...

  Промисловці просять АМКУ не допустити підвищення вантажних тарифів "Укрзалізниці"

  Промисловці просять прем'єр-міністра не допустити зростання залізничних тарифів до створення НКРТ

  У вересні близько 10% промислових вантажів не були доставлені з вини "Укрзалізниці" – нардеп