фото Укрінформ

У вересні близько 10% промислових вантажів не були доставлені з вини "Укрзалізниці" – нардеп

  Підрозділ "Укрзалізниці" Центр транспортної логістики (ЦТЛ) нерівномірно виконує заявки різних компаній на перевезення піввагонами

  Про це на брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат України Олександр Вілкул. 

  "З повною відповідальністю заявляю, що у вересні близько 10% промислових вантажів були доставлені споживачеві з вини української залізниці. Тобто, навіть там, де у нас є ринки... ми не можемо доставити свою продукцію. Це ставить під загрозу життя і нормальну роботу в таких містах як Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Запоріжжя, Маріуполь ", – заявив депутат.

  За інформацією Вілкула, деякі приватні підприємства забезпечують вагонами 95-97% від заявки, а для ГМК ця частка становить лише 17%. Така різниця між рівнем забезпечення вагонами підприємств гірничо-металургійного комплексу і "обраними" компаніями, на думку народного депутата, свідчить про корупцію серед співробітників транспортного монополіста.

  Нардеп зазначив, що до Верховної Ради вже подано проект постанови про створення спеціальної парламентської комісії для оцінки роботи голови "Укрзалізниці" (УЗ) Войцеха Балчуна.

  Раніше президент об'єднання гірничо-металургійних підприємств України "Укрметалургпром" Олександр Каленков пообіцяв, що починаючи з листопада 2016 року підприємства ГМК будуть заявляти 30% своїх планів перевезень у піввагонах у парку ЦТЛ, а також раз на десять днів інформувати громадськість про статус виконання цих планів з боку УЗ. Громадський контроль за розподілом піввагонів покликаний припинити практику "подвійних стандартів" при розподілі парку вагонів "Укрзалізниці".

  Попередній матеріал
  У Києві СБУ взяла під варту начальника одного з управлінь банку
  Наступний матеріал
  Фейгін розповів, хто здав Сущенка російським ФСБшникам
  Теги:
  Loading...

  Екс-директор ДП "Укрзалізничпостач" затриманий за розтрату понад 20 млн грн – НАБУ

  ДФС звинуватило "Укрзалізницю" в ухилянні від сплати податків на суму майже 2 мільярди

  Обшуки в "Укрзалізниці": в СБУ розповіли подробиці про корупційний механізм

  Луценко заявив про масштабні обшуки на підприємствах "Укрзалізниці" – вже вилучено $1,5 млн