Фото із відкритих джерел

Промисловці просять прем'єр-міністра не допустити зростання залізничних тарифів до створення НКРТ

Нацкомісія регулювання тарифів на транспорт повинна професійно, виважено і об'єктивно оцінити обґрунтованість і доцільність перегляду вантажних тарифів

Асоціації найбільших українських вантажовідправників звернулися до прем'єр-міністра країни Володимира Гройсмана з проханням не допустити підвищення вантажних залізничних тарифів до створення Національної комісії регулювання тарифів на транспорті (НКРТ), передає uaprom.info.

Відповідний лист Федерація металургів України, Об'єднання підприємств "Укрметалургпром", Українська зернова асоціація, Союз хіміків України, Українська асоціація виробників феросплавів, Асоціація "Укрцемент" і Асоціація "Укрскло" направили прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру економіки Степану Кубіву, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, міністру фінансів Олександру Данилюку та голові Держрегслужби Ксенії Ляпіній. Копія звернення опинилась у розпорядженні UAprom.

"Просимо Вас не допустити підвищення вантажних залізничних тарифів до створення незалежного органу – Нацкомісії регулювання тарифів на транспорті (НКРТ), який зможе професійно, виважено і об'єктивно оцінити обґрунтованість і доцільність перегляду вантажних тарифів", – мовиться у документі.

Вантажовідправники просять Гройсмана доручити менеджменту ПАТ "Укрзалізниця" доопрацювати фінплан монополії на 2017 рік в частині виключення доходів від індексації вантажних тарифів, зниження зростання собівартості в 2017 році до рівня запланованого Кабміном індексу промислових цін (8,5%), а також оптимізації адміністративних витрат.

Крім того, промисловці закликають прем'єр-міністра "забезпечити ретельне відпрацювання і подальше виконання в 2017 році програми капітальних інвестицій на рівні не менше 17 млрд грн з публічним обговоренням всіх інвестпроектів з бюджетом понад 10 млрд грн".

Останнім проханням до Гройсмана в листі зазначається: "Починаючи з 2017 року, не пізніше 20 днів після завершення кожного кварталу оприлюднити детальний щоквартальний звіт про виконання програми капітальних інвестицій, а також про виконання завдань щодо скорочення витрат "УЗ" в розрізі конкретних заходів".

Нагадаємо, раніше Омелян заявив, що "Укрзалізниця" повинна очиститися від корупції, а не піднімати тарифи.

Попередній матеріал
Греція залишилась без новин через страйк журналістів
Наступний матеріал
"Тільки ГПУ може визначити, хто дав команду на штурм" – Троян про трагедію в Княжичах
Теги:
Loading...

Підвищення тарифів на "Укрзалізниці": у Мінінфраструктури пояснили ситуацію

Гендиректор ММК імені Ілліча про керівництво "Укрзалізниці": замість реформ і боротьби з корупцією пропонують "скинутись" бізнесу

"Укрзалізниця" повинна очиститися від корупції, а не піднімати тарифи – Омелян

ГМК не в пріоритеті для "Укрзалізниці": Галузь забезпечується навіввагонами лише на 9%