paulbulteel.eu

В Україні хочуть побудувати 5 сучасних сміттєпереробних заводів – скільки на це планують витратити часу

Читайте по-русски
Нова система, зокрема, передбачає що за первинну та вторинну переробку нестиме відповідальність виробник продукту. В такий спосіб сподіваються збільшити утилізацію непотребу та його сортування в країні на 15%

П'ять сучасних сміттєпереробних заводів планують побудувати в Україні за наступні 5 років. Про це заявила міністер розвитку громад і територій Альона Бабак, інформує "5 канал".

Бабак взяла участь у першому муніципальному форумі з питань поводження з побутовими відходами. Окрім цього, урядовиця повідомила, що в планах запровадити також нову систему відповідальності виробника за перероблення відходів. Ініціативу вже вписали до програми дій уряду, яку спрямували до Верховної Ради.

Нова система, зокрема, передбачає що за первинну та вторинну переробку нестиме відповідальність виробник продукту. Таким чином сподіваються збільшити утилізацію непотребу та його сортування в країні на 15%.

Альона Бабак сказала: "Перероблення почнеться завдяки тому, що почне працювати система розширеної відповідальності виробника в Україні по різних видах відходів. У нас будується переробний завод у Львові, і я думаю, що приклад сучасного переробного заводу покаже нам часові рамки від ідеї до реалізації, щоби до 5-ти одиниць переробних заводів в Україні було через 5 років".

Як повідомляв 5.UA, у Черкасах роками горить сміттєзвалище і труїть димом прилеглі мікрорайони.

Попередній матеріал
Будні колишніх: чим займаються ексміністри на "гражданці" – ексклюзив
Наступний матеріал
"Часом з марихуаною й ножами, але спокійно": як хасиди в Умані святкують другий день Нового 5780 року – репортаж
Loading...