Україна Китай
Україна Китай
CCTV News

$7 млрд для України: у посольстві Китаю розповіли про інвестування

За словами дипломата, Китай охоче розгляне всі пропозиції України

Україна та Китай готують пропозиції щодо реалізації спільних проектів у рамках двохстороннього співробітництва, розповіла радник-посланник Посольства КНР в Україні Чжен Вей під час презентації журналу "Україна – Китай" у прес-центрі УНІАН, передає кореспондент "5 каналу".

Чжен Вей нагадала, що за результатами проведення третьої комісії зі співробітництва між урядами України та КНР в грудні минулого року досягнуто ряду домовленостей, зокрема стосовно реалізації спільних проектів на суму $7 млрд. "Під час роботи комісії віце-прем'єр Держради КНР Ма Кай зазначив: якщо Україна може запропонувати якісь проекти, то Китай охоче їх розгляне і ця сума може навіть перевищувати $7 млрд", – сказала дипломат.

Вона додала, що спільні проекти можуть стосуватися не тільки надання кредитів, а й інших форм співробітництва.

Довідка: журнал "Україна – Китай" є спільним виданням Інституту сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України та Української асоціації китаєзнавців. У виданні представлено широкий спектр думок щодо історії та сучасного стану українсько-китайських відносин – стратегічне партнерство, міжрегіональне співробітництво, торгово-економічні відносини, співпраця у галузі науки та освіти, гуманітарні та історико-культурні зв’язки. Завантажити журнал можна тут.

Нагадаємо, 5 грудня 2017 року в Києві під головуванням першого віце-прем'єр-міністра України – міністра економічного розвитку й торгівлі України Степана Кубіва та віце-прем'єра Держради КНР Ма Кая відбулося третє засідання Комісії зі співробітництва між урядом України та урядом Китайської Народної Республіки. На засіданні сторони обговорили подальше розширення українсько-китайських відносин, зокрема у галузі торговельно-економічного співробітництва, промисловості, енергетики та інфраструктури та обговорили реалізацію спільних проектів на суму приблизно на суму $7 млрд.

Президент України Петро Порошенко в Києві зустрівся з віце-прем'єром Державної ради Китаю Ма Каєм та запросив лідера Китаю Сі Цзіньпіна відвідати з візитом Україну.

Попередній матеріал
Замах на керівника Державної зернової корпорації: підозрювальних затримано
Наступний матеріал
"Газпром" знизив тиск на вході в українську ГТС майже на 20% нижче контрактного – Клімкін

Президент виключив Ложкіна зі складу Національної інвестиційної ради

Нові звільнення заручників, "наполеонівські плани" на Раду і відпочинок на Мальдівах: про що говорив Президент

Порошенко провів розмову з Лукашенком: що відомо

Президент відзначив нагородами 108 українських військових

Консульство РФ в Одесі облили червоною фарбою та закидали фаєрами

Україна розпочала трирічне членство у Раді ООН з прав людини – Президент