В МВФ підтвердили, що до кінця року може розглянути виділення Україні четвертого траншу

  Також у Фонді пояснили, чому Україні виділили меншу суму, ніж обіцяли

  Міжнародний валютний фонд, який 14 вересня ухвалив рішення про виділення Україні третього траншу у розмірі 1 млрд дол., може розглянути виділення четвертого траншу до кінця поточного року. Про це заявив директор з комунікацій МВФ Джеррі Райс у Вашингтоні, передає УНІАН.

  "Щодо наступного перегляду (програми - ред.) і траншу - це може статися до кінця року. У мене немає точної дати", - наголосив він.

  Також Райс підкреслив, що зменшення третього траншу до 1 млрд дол. з оголошених раніше планованих 1,7 млрд дол. є простим коригуванням термінів фінансування і не свідчить про серйозні проблеми у виконанні Україною рекомендацій Фонду.

  "Це технічна проблема. Це не щось екстраординарне ... Коригування термінів і розмірів траншів не є чимось незвичайним у наших програмах. Перегляди проходять саме для калібрування рекомендацій і для досягнення відповідності фінансування монетарних потребам", - наголосив він.

  Як інформував 5.ua, рішення Ради директорів ключового кредитора України Міжнародного валютного фонду про продовження чотирирічної програми співпраці з Україною, схваленої в березні 2015 року, і виділення Києву третього кредитного траншу в обсязі 1 мільярд доларів буде сприяти стабілізації курсу гривні і фінансової системи країни в цілому. 

  Попередній матеріал
  Суд ЄС частково задовольнив скаргу Януковича на санкції
  Наступний матеріал
  МЗС України висловило рішучий протест проти візиту Путіна до Криму: готується нота протесту РФ
  Теги:

  Міністр фінансів розповів, куди направлять гроші від МВФ

  Брифінг заступника Голови Нацбанку Олега Чурія щодо рішення МВФ про співпрацю з Україною - завершено

  Порошенко: "14 вересня у нас буде черговий мільярд траншу від МВФ"

  Україна очікує на позитивне рішення Ради директорів МВФ та черговий транш – Данилюк