Олександр Данилюк 5 канал

Міністр фінансів розповів, куди направлять гроші від МВФ

  Транш сприятиме стабільності курсу гривні, а отже, і стабільності фінансової системи

  Рішення Ради директорів ключового кредитора України Міжнародного валютного фонду про продовження чотирирічної програми співпраці з Україною, схваленої в березні 2015 року, і виділення Києву третього кредитного траншу в обсязі 1 мільярд доларів буде сприяти стабілізації курсу гривні і фінансової системи країни в цілому. Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр фінансів України Олександр Данилюк.

  "Рада директорів МВФ прийняв рішення про надання Україні чергового траншу в 1 мільярда доларів. Це третій транш в рамках Програми розширеного фінансування від МВФ. У нашій історії отримання третього траншу в рамках однієї програми – дуже рідкісне явище. Але після більш ніж року паузи ми це зробили, як би складно це не було. Спасибі за злагоджену роботу колег з уряду і особисто прем'єр-міністра, голови НБУ, народним депутатам, президенту. Особлива подяка моїй команді з Мінфіну. Транш від МВФ – це довіра до нашого уряду, підтвердження того, що ми на правильному шляху, і дуже позитивний сигнал для інвесторів. Транш піде у резерви НБУ та сприятиме стабільності курсу гривні, а значить, і стабільності фінансової системи". Данилюк також підкреслив, що кошти МВФ надаються під низькі відсотки.

  "Більше того, кредити МВФ дозволяють відновити економіку і в результаті зменшити боргове навантаження", – резюмував міністр.

  Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд виділив Україні третій транш кредиту. Вперше в історії відносин між Україною і Міжнародним валютним фондом наша країна отримує третій транш допомоги в рамках однієї програми співробітництва.

  Попередній матеріал
  Водій, який скоїв смертельну ДТП у Миколаєві, був п'яний - поліція
  Наступний матеріал
  Засідання Вищої ради юстиції

  МВФ виділив Україні третій транш кредиту – Президент

  Брифінг заступника Голови Нацбанку Олега Чурія щодо рішення МВФ про співпрацю з Україною - завершено

  Порошенко: "14 вересня у нас буде черговий мільярд траншу від МВФ"

  Нардеп: МВФ вимагає від України зменшення кількості платників єдиного податку