Кремль
Кремль somoscow.com

МЗС України висловило рішучий протест проти візиту Путіна до Криму: готується нота протесту РФ

  У дипвідомстві наголошують, що цей візит свідчить про повне нехтування російською стороною Статутом ООН та законодавством України

  МЗС України направить зовнішньополітичному відомству РФ ноту протесту у зв’язку з візитом до анексованого Криму президента Росії Володимира Путіна та прем’єр-міністра країни Дмитра Медведєва. Про це повідомила речниця МЗС України Мар’яна Беца, передає УНІАН.

  "Російському зовнішньополітичному відомству буде направлено сьогодні відповідну ноту протесту. Ми реагуємо на кожний випадок несанкціонованого в’їзду на територію Криму без згоди української сторони як російського керівництва, так і будь-яких інших іноземних громадян",- заявила Беца.

  За її словами, МЗС України висловлює рішучий протест у зв’язку з неузгодженим черговим візитом найвищого керівництва Росії до Криму.

  У вітчизняному МЗС наголошують, що чергове відвідання посадовими особами РФ Автономної Республіки Крим свідчить про триваюче нехтування російською стороною Статуту ООН, законодавства України, а також резолюції Генеральної асамблеї ООН від 27 березня 2014 року, яка підтвердила територіальну цілісність України.

  "Будь-які спроби російських посадовців інтерпретувати подібні поїздки, так звані візити в Україну як внутрішньодержавні поїздки, є нікчемними з точки зору права", – наголосила Беца.

  Як повідомлялося, сьогодні, 15 вересня, до окупованого Криму прибув Путін. У Керчі глава РФ планує провести засідання президії Державної ради РФ "з питань розвитку транспортної системи півдня країни".

  Попередній матеріал
  В МВФ підтвердили, що до кінця року може розглянути виділення Україні четвертого траншу
  Наступний матеріал
  На Закарпатті пасажирський автобус злетів у кювет і перекинувся, є постраждалі

  До окупованого Криму прибув Путін

  Посол США: Крим може повернутися до України за "балтійським сценарієм"

  Світовий Конґрес Українців закликає визнати незаконну окупацію Криму у звіті Місії зі спостереження за виборами ОБСЄ/БДІПЛ

  Логвинський: За міжнародним правом ув'язненими є всі жителі Криму